کاربر گرامی با توجه به اهمیت حفظ سلامتی شما در مقابله با ویروس کرونا، تا زمان رفع این مشکل، بلیت فروشی تمامی مجموعه های آبی در پول تیکت غیرفعال است.

آنلاین شیرجه بزن!

پول تیکت، رزرو آنلاین بلیت و خدمات مجموعه های آبی سراسر ایران

خدمات پول تیکت

جدیدترین مجموعه های آبی با تخفیف

چرا پول تیکت؟

پول تیکت تنها سامانه تخصصی رزرو بلیت و خدمات استخرها و پارک های آبی سراسر ایران است که امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیت مجموعه های آبی کشور را به صورت سریع، مطمئن و با تخفیف های ویژه برای کاربران خود فراهم می کند. بلیت خریداری شده از پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارد و همچنین کاربران می توانند در صورت عدم استفاده از بلیت آن را کنسل کرده و وجه پرداختی خود را دریافت کنند. شما با استفاده از پول تیکت می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و خریدی آسان، امن و لذت بخش را تجربه کنید.

ویژه ها

تخفیف ماساژ

تخفیف استخرهای روباز و چهارفصل

لیست شهرها

نیاز یک سازمان هوشمند

پول تیکت راهکارهایی تفریحی جذاب برای کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد.

پنل سازمانی چیست؟ کلیه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می توانند با ثبت نام در پول تیکت از خدمات رفاهی اختصاصی جهت استفاده از مجموعه های آبی سراسر ایران به صورت آنلاین و با تخفیف ویژه استفاده کنند. مدیریت و شفافیت در هزینه ها، آمارگیری دقیق و دسترسی کامل از مهمترین ویژگی های پنل سازمانی است.

اطلاعات بیشتر

آخرین مطالب وبلاگ به روزترین اخبار، مقالات و ویدیوهای آموزشی ورزش های آبی را در وبلاگ‌ پول تیکت دنبال کنید.

اپلیکیشن پول تیکت

با اپلیکیشن پول تیکت به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید استخرهای نزدیک خودتان را جست‌و‌جو کرده و استخر دلخواهتان را رزرو کنید و از تخفیف‌های ما لذت ببرید.

ارسال لینک دانلود نرم افزار به تلفن همراه