آموزش تصویری نحوه برگشت زدن در شنا کرال سینه

تعداد بازید : 152 نفر تاریخ انتشار : شنبه 13 آبان 1396

برگشت کرال

انجام صحیح برگشت زدن در شنا کرال سینه از اهمیت بالایی برخودار است. دلیل آن یک حقیقت ساده است: وقتی در زیرآب هستید سریعتر می روید و زیرآب بودن در هنگام دور زدن کرال سینه، صحیح است، پس با مطالعه این مقاله و مشاهده تصاویر مرتبط با آن، برگشت زدن در شنا کرال سینه را به خوبی یاد بگیرید.

به گزارش اختصاصی پول تیکت؛ شکل صحیح نحوه برگشت زدن در شنا کرال سینه از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و شناگران باید بتوانند این کار را به خوبی انجام دهند تا شنای با کیفیت و صحیحی داشته باشند.

چطور در کرال سینه برگشت کنیم؟

وقتی در حال انجام کرال سینه هستید مهم است که یک دور (برگشت) خوب داشته باشید. مطمئنا متوجه شدید که شناگرها بعد یک دور زدن یا برگشت کردن بیشتر در زیر آب می مانند. دلیل این کار یک حقیقت ساده است: وقتی در زیرآب هستید سریعتر می روید و زیرآب بودن در هنگام دور زدن کرال سینه، صحیح است. برای مشاهده ویدیوی آموزش شنا کرال سینه می توانید اینجا اینجا کلیک کنید.

مراحل برگشت زدن در شنا کرال سینه:

برگشت کرال سینه
نحوه صحیح برگشت زدن در شنا کرال سینه

۱.به سمت دیوار شنا کنید.
مطمئن شوید که حدود ۵ فوت از دیوار فاصله دارید و بدن کاملا در حالت کشیده قرار دارد. حرکت شنایِ خود را کوتاه نکنید. سر را پایین در کف استخر نگه دارید. باید آماده لمس کردن انگشتانتان با دیوار باشید.

برگشت زدن در شنا کرال سینه
آموزش نحوه برگشت زدن در شنا کرال سینه

۲. در لحظه شناوری بعد از لمس دیوار با هر دو دست، بازویِ غیر غالب خود را با نیرویِ کاراته باز کنید. این کار باعث می شود پاهایتان به سمت بالا و سینه پرواز کند(حرکت کند).

برگشت کرال
آموزش نحوه برگشت زدن در شنا کرال سینه

۳. دست دیگر را تا گوش بالا بیاورید. اگر لازم است که نفس بکشید میتوانید در این لحظه این کار را بکنید. وقتی که سر فقط کمی از آب بیرون آمد؛سپس سر را دوباره به داخل آب برگردانید.

برگشت کرال سینه
انجام صحیح برگشت زدن در شنا کرال سینه

۴. تا جایی که توان دارید به دیوار فشار وارد کنید. دو پا را محکم قرار دهید و با قدرت هل دهید. دست ها را در جلویِ بدن به حالت کشیده نگه دارید. مطمئن شوید که به اندازه یک پا زیر سطح برای بیشترین سُر خوردن قرار دارید.

برگشت کرال
برگشت زدن در شنا کرال سینه

۵. هنگامی که شروع به کم کردن سرعت می کنید، دست هایِ کشیده شده را به طرفین بدنتان قرار دهید. این آخرین مرحله دور زدن است. کشش بیرونی…

سپس یک پا دلفینی کوچک انجام دهید، پاها را شبیه به دولفین یا پری دریایی حرکت دهید. حالا میتوانید برای انجام دوباره کرال سینه به سطح برگردید سپس با دست ها حرکت معمولی شنا را انجام دهید و بعد از حرکت پا تا دوباره به بالایِ سطح آب برگردید.

توجه: استفاده از این مطلب تنها با درج نام و لینک پول تیکت مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 10 =