آموزش شنا زیر نظر مربیان تیم ملی شنا و واترپلو به صورت خصوصی

تعداد بازید : 0 نفر تاریخ انتشار : ۲۲ - ۱۲ - ۱۳۹۵

آموزش تضمینی شنا

خیلی وقت‌ها شده که دلمان می‌خواهد با دوستان و آشنایان به استخر برویم تنی به آب بزنیم و رفع خستگی کنیم، اما چون شنا بلد نیستیم از آب می‌ترسیم و به اندازه کافی از استخر رفتن لذت نمی‌بریم. پس یک بار برای همیشه خیال خودمان را راحت کنیم و ترس از شنا و آب را کنار بگذاریم و در نهایت درست و اصولی شنا را یاد بگیریم. برای کسی که شنا بلد نیست، شنا کردن ممکن است کاری سخت و پیچده به نظر برسد اما واقعیت این است که شنا کردن در آب مانند راه رفتن بر روی زمین است با این تفاوت که هماهنگی پاها و دست‌ها در هنگام شنا کردن و راه رفتن متفاوت است.
اگر والیبال، پینگ پنگ و یا هر ورزش دیگری را بلد نباشید اصلاً مهم نیست و تفاوت چندانی نمی‌کند اما در صورتی که شنا کردن بلد نباشید ممکن است در آینده برای شما گران تمام شود. پول تیکت با همکاری مربیان تیم ملی شنا و واترپلو اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش شنا خصوصی و به صورت تضمینی نموده است. این کلاس خصوصی بوده و در صورت تمایل در استخر مورد نظر شما آموزش داده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۳۶۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/poolmagnait/pticket/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3984

یک پاسخ به “آموزش شنا زیر نظر مربیان تیم ملی شنا و واترپلو به صورت خصوصی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =