آموزش ویدیویی شکل صحیح شنا کرال سینه

تعداد بازید : 0 نفر تاریخ انتشار : ۱۶ - ۰۶ - ۱۳۹۶

ویدیوی آموزش شنا کرال سینه

در این ویدیوی آموزشی با نحوه صحیح شنا کرال سینه یا سبک آزاد آشنا خواهیم شد.

به گزارش پول تیکت؛ شنا کرال سینه شنایی است که در آن ضربات منظم پاها به همراه حرکت دست ها که به تناوب از آب خارج و وارد شده و آب را به عقب میکشند و سر ، نیم دایره ای را حول محور طولی بدن می زند تا از سمت راست یا چپ ( که معمولاٌ یک طرف است ) از طریق دهان هواگیری نماید انجام می شود.

بنابراین سه مرحله اصلی در شنا کرال سینه عبارتند از :

۱- عملکرد پاها Leg Action
۲- عملکرد دست ها Arm Action
۳- نفس گیری Breathing

 

ویدیوی آموزش شنا کرال سینه را در ادامه مشاهده می کنید:

 

گفتنی است؛ جهت آموزش شنا کرال سینه لازم است که هر مرحله به تنهائی و به مقدار کافی آموزش و تمرین داده شود. پس از آموزش و تمرین کافی اولین مرحله ، نوبت به مرحله دوم می رسد که ضروری است پس از آموزش و تمرین به مرحله ی اول متصل شده و هر دو با هم تمرین شود تا شناگر هماهنگی لازم را جهت انجام هر دو مرحله کسب نماید و سپس مرحله ی سوم آموزش داده می شود. و پس از تمرینات مقدماتی و کافی به مرحله ی اول و دوم اضافه می شود. تمرین ادامه می یابد تا هماهنگی مجددی صورت گیرد و شناگر قادر به انجام هر سه مرحله با هم در یک زمان گردد.

 


Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/poolmagnait/pticket/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3984

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =