جوانان واترپلوی ایران در سومین بازی خود در رقابت های جهانی صربستان با حساب ۸ بر ۷ از سد پورتوریکو گذشتند و به نخستین پیروزی خود در این رقابت ها دست یافتند.

به گزارش پول تیکت؛ جوانان واترپلوی ایران در سومین دیدار خود در رقابت های جهانی صربستان به مصاف پورتوریکو رفتند و در پایان دیداری پایاپای و نفسگیر موفق به غلبه بر حریف سخت کوش خود شدند.

تیم ملی جوانان واترپولوی کشورمان که در بازی های اول و دوم خود به ترتیب با حساب ۱۹ بر ۲ و ۱۸ بر ۲ مغلوب روسیه و یونان شده بود سرانجام سنت شکنی کرد و در سومین مصاف خود با نتیجه نزدیک ۸ بر ۷ از سد پورتوریکو گذشت و نخستین پیروزی خود در رقابت های جهانی صربستان را جشن گرفت.

تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در این دوره از مسابقات با هدایت وحید رضایی و چیریچ ( سرمربی تیم بزرگسال) به عنوان کادر فنی شرکت کرده و اسامی زیر بازیکنان کشورمان را تشکیل می دهند:

شایان قاسمی
آرش پورزرگر
مهدی یزدان‌خواه
آرشیا الماسی
امیرحسین رهبر
امین قویدل
حسین خالدی
امیر حسین حیدری
سید سجاد ساویز
بردیا پیروانی
علیرضا پوررنگ
امیر محمد پرهون
مهدی برزگری

گفتنی است؛ نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پنج الی ۱۳ آگوست ۲۰۱۷ (۱۴ الی ۲۲ مرداد ۱۳۹۶) به میزبانی صربستان برگزار می‌شود. ملی پوشان جوان ایران در گروه A این مسابقات باید در ادامه مقابل آمریکا ، یونان و پورتوریکو به آب بزنند.