هفته دوم رقابت های لیگ برتر واترپلو مردان ایران در حالی از امروز آغاز می شود که به دلیل حضوری ملی پوشان واترپلو در اردوی تیم ملی بعضی از مسابقات با اندکی تعویق برگزار خواهد شد.

به گزارش پول تیکت ؛ هفته دوم دور رفت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو مردان کشور امروز(پنج‌شنبه) با یک دیدار پیگیری می‌شود. با توجه به حضور تعدادی از بازیکنان در تیم ملی واترپلو زیر ۱۷ سال اعزامی به مسابقات رده های سنی ازبکستان، دو دیدار سایپا، امیدیه و نوفلاح، اصفهان به تعویق افتاد تا مصاف دانشگاه و نزاجا تنها بازی این هفته باشد.

همچنین نفت و گاز گچساران نیز با قرعه استراحت در هفته دوم بازی نخواهد کرد. هفته سوم این مسابقات نیز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ پیگیری خواهد شد.

در تنها دیدار هفته دوم دو تیم دانشگاه ‌آزاد اسلامی و نیروی زمینی ارتش از ساعت ۱۷:۰۰ به آب می‌زنند. تیم دانشگاه آزاد یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ در هفته نخست موفق به کسب امتیاز نشد و با شکست لیگ بیست و هفتم را آغاز کرد. تیم دانشگاه در شرایطی هفته گذشته برابر سایپا بازی را واگذار کرد که بازیکنان این تیم هنوز هماهنگی لازم را باهم کسب نکرده بودند و در دیدار این هفته بدون شک با آمادگی کامل حاضر می‌شوند.

در طرف دیگر تیم نیروی زمینی ارتش قرار دارد. نزاجا که در هفته نخست کار سختی را پیش رو نداشت، موفق شد تیم نوفلاح را شکست دهد و اولین دو امتیاز خود را کسب کند .

تیم نیروی زمینی که در فصل گذشته از راه‌یابی به چهار باز مانده بود می‌کوشد تا در این دوره در رتبه بهتری قرار گیرد. حامد دایی تقی بهمراه امیرحسین صفابخش کار قضاوت این دیدار را با نظارت سیروس طاهریان بر عهده دارند.

نتایج هفته نخست بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو مردان (میزبان – میهمان) :

دانشگاه آزاد ٧ – ١٠ سایپا
نیروی زمینی ١۴ – ٣ شهید نوفلاح
نفت امیدیه ١٠ – ۶ نفت و گاز گچساران

منبع: فدراسیون شنا