در هفته سوم لیگ برتر واترپلو مردان ایران سه دیدار در شهرهای محتلف کشور و در روز جمعه برگزار خواهد شد.

به گزارش پول تیکت؛ هفته سوم لیگ برتر واترپلو کشور با انجام سه دیدار در شهرهای مختلف روز جمعه پیگیری می‌شود. تیم نوفلاح در این هفته با قرعه استراحت بازی نخواهد کرد.

در نخستین دیدار هفته سوم در بازی دوم اصفهان در نخستین دیدار خود در این دوره از مسابقات مقابل دانشگاه آزاد اسلامی به آب خواهد زد. دانشگاه آزاد که تا به اینجای کار با کسب دو امتیاز و یک بازی بیشتر در جایگاه دوم قرار گرفته است برای حفظ عنوان قهرمانی دور گذشته خود نیاز به پیروزی دارد . اما بازیکنان جوان اصفهان امید زیادی دارند تا با همراهی تماشاچیان هم شهری خود دست پر از این دیدار خارج شوند. قضاوت این دیدار به عهده عماد نافذ و شهریار اصارزادگان با نظارت شریعت از ساعت ۱۵:۰۰ در اصفهان برگزار می‌شود.

 

روز جمعه هم نفت و گاز گچساران پذیرای تیم صدر نشین سایپا است. تیم سایپا با پیروزی در دیدار اول خود و کسب دو امتیاز این دیدار موفق شد تا به اینجای رقابت‌ها و با احتساب پیروزی رو در رو در جایگاه اول قرار گیرد. هر دو تیم با توجه به لقو بازی های هفته گذشته فرصت مناسبی برای آماده سازی خود داشته اند. گچساران نیز که موفق به کسب امتیاز در دیدار اول خود نشده است امید زیادی دارد با داشتن امتیاز میزبانی نخستین برد در این دوره از مسابقات را کسب کند . این دیدار از ساعت ۱۵:۰۰ با قضاوت امیر ریحانی و حامد دایی‌تقی با نظارت مالک قاطع و اصغر کرمی برگزار می‌شود.

 

اما در آخرین دیدار هفته سوم لیگ برتر واترپلو دو تیم نفت امیدیه و نیروی زمینی ارتش به جدال با هم می‌پردازند. امیدیه با یک بازی کمتر از نزاجا و با کسب دو امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. این تیم که در هفته نخست موفق به کسب دو امتیاز در دربی نفتی ها شده، به دنبال کسب دومین پیروزی خود در این دوره از رقابت‌ها است تا از کورس صدر جدول باز نماند. اما نزاجا نیز در سومین دیدار خود برای پیروزی به میدان می‌آید. نیروی زمینی که در دیدار هفته گذشته متحمل شکست شده است با انگیزه بالایی پا به میدان می‌گذارد. قضاوت این دیدار به عهده داوران آقالطیفی و شهروز شریفی با نظارت هادی بیک است. بازی از ساعت ۱۶:۰۰ در امیدیه آغاز خواهد شد.

برنامه هفته سوم لیگ برتر واترپلو (میزبان – میهمان)

پنج شنبه ۳۰شهریور ۱۳۹۶:

اصفهان – دانشگاه آزاد ساعت ۱۵:۰۰

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶:

نفت و گاز گچساران – سایپا ساعت ۱۵:۰۰
نفت امیدیه – نیروی زمینی ساعت ۱۶:۰۰

 

منبع: فدراسیون شنا