به دلیل فرارسیدن ماه مبارک رمضان سانس اکثر استخرها و پارک های آبی با تغییراتی رو به رو می شوند تا روزه داران علاقمند به مجموعه های آبی بتوانند در ماه مهمانی خدا نیز از خدمات استخرها و پارک های آبی استفاده کنند.

به گزارش پول تیکت، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، مجموعه های آبی تغییراتی در سانس و نحوه ارائه خدمات خود ایجاد می کنند تا علاقمندان به تفریحات آبی بتوانند در این ماه نیز به خوبی از خدمات این مجموعه ها استفاده کنند. برای مثال برخی استخرها در طول روز تعطیل هستند و بعد از افطار تا سحر باز خواهند بود، برخی مجموعه ها در طول این ماه به طور کامل تعطیل هستند و تعدادی نیز تغییری در سانس های خود ایجاد نمی کنند.

اما از کجا می توانیم متوجه برنامه استخرها در ماه رمضان شده و از سانس های جدید اطلاع پیدا کنیم؟

۱ – کافی است به سایت یا اپلیکیشن پول تیکت (سامانه آنلاین فروش بلیت خدمات و مجموعه های آبی در سراسر ایران) به آدرس poolticket.org مراجعه کنید.

سانس استخرها در ماه رمضان

سانس استخرها در ماه رمضان

۲ –  در قسمت جستجوی مجموعه های آبی، اسم استخر یا پارک آبی مورد نظر خود را جستجو کنید.

۳ – چنانچه مجموعه خاصی مدنظر شما نیست و تنها می خواهید از لیست استخرهای فعال محل سکونت خود مطلع شوید، کافیست نام شهر خود را جستجو کرده یا با کلیک بر روی قسمت نقشه در قسمت مجموعه های اطراف من، لیست مجموعه های اطراف خود را ببنید.

۴ – پس از ورود به صفحه مجموعه آبی انتخابی شما، در قسمت توضیحات کلیه تغییرات و سانس های جدید اطلاع رسانی شده است و شما می توانید به سادگی از همه ی تغییرات باخبر شوید.

سانس استخرها در ماه رمضان

سانس استخرها در ماه رمضان

۵ – در قسمت رزرو بلیت نیز می توانید، بلیت مورد نظر خود را برای هر تاریخی که می خواهید با تخفیف ویژه پول تیکت به صورت آنلاین و با قیمت کمتر نسبت به گیشه خریداری نمایید. پس از نهایی شدن خرید و پرداخت مبلغ بلیت، کد رزرو برای شما از طریق پیام کوتاه ارسال خواهد شد و شما بدون نیاز به چاپ بلیت تنها کافی است که کد رزرو را به مسئولین استخر نشان داده و وارد مجموعه شوید.

سانس استخرها در ماه رمضان

سانس استخرها در ماه رمضان

۶ – چنانچه مجموعه ای در مبارک رمضان تعطیل باشد نیز، فروش بلیت آن در پول تیکت غیر فعال خواهد شد و شما می توانید به سادگی از باز یا بسته بودن هر مجموعه نیز مطلع شوید.

۷ – توجه نمایید که اگر به هر دلیلی نیز نتوانستید از بلیت خود استفاده کرده و در زمان مورد نظر به مجموعه آبی مراجعه کنید می توانید بلیت خود را کنسل کرده و وجه پرداختی مجددا به حساب کاربری شما برخواهد گشت.

چنانچه هر سوالی دیگری در این زمینه دارید هم می توانید در قسمت تماس با ما سایت پول تیکت، یا در شبکه های اجتماعی پول تیکت برای ما بنویسید و ما نیز در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.