از ابتدای هفته جاری اردوی تیم‌های ملی واترپلوی ایران در رده های سنی زیر ۱۷ و زیر ۲۰ در استخر بین المللی ۹ دی در حال پیگیری می باشد.

به گزارش پول تیکت؛ تیم‌های ملی واترپلوی ایران در رده‌های سنی زیر ۱۷ و زیر ۲۰ سال که اولی خود را جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور ازبکستان آماده می کند و دومی جهت حضور در مسابقات جهانی کشور صربستان آماده می شود، از روز شنبه هفته جاری در استخر بین المللی ۹ دی تهران آغاز شده است.

زیر ۱۷ ساله های تیم‌ ملی واترپلوی ایران با ترکیب ۲۰ بازیکن هر روز در دو نوبت صبح و عصر در استخر سالن ۹ دی تمرین می کنند.

همچنین تیم ملی واترپلوی ایران در رده سنی زیر ۲۰ سال ایران نیز هر روز در دو نوبت صبح و عصر مشغول تمرین هستند تا برای حضوری پرقدرت در مسابقات جهانی صربستان حاضر شوند.

بر همین اساس، تمرینات تیم‌ ملی واترپلو زیر ۱۷ سال ایران از روز شنبه تا پنج‌شنبه در نوبت صبح از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ و در نوبت عصر از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۰۰ پیگیری می‌شود،

تمرینات تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران نیز از شنبه تا پنج‌شنبه در نوبت صبح از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۲:۳۰ و در نوبت عصر از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۳۰ پیگیری می‌شود.

البته تیم زیر ۲۰ سال در نوبت عصر روز پنج‌شنبه و دوشنبه نیز تمرینی ندارد.

شایان ذکر است که در روز جمعه بازیکنان هر دو تیم استراحت می‌کنند.