در این مطلب، با تمرین هایی برای شنای کرال سینه آشنا می‌شوید تا با اجرای آن‌ها این شنا را بهتر  و حرفه ای تر اجرا کنید و آمادگی بدن خود را برای این شنا بالا ببرید.

شنای کرال سینه یکی از انواع شنا است که حرکاتی کاملاً تعریف‌شده و مشخص دارد. در این شنا، شانه‌ها باید با آب در یک خط قرار بگیرند، و حرکت‌های دست‌ها و پاها باید با هم انجام شوند. بدین ترتیب که دست‌ها از سینه دور می‌شوند و به دور بدن می‌گردند و بعد دوباره به جای اولیه بازمی‌گردند. پاها نیز کشیده‌اند و به‌سمت بالا و پایین حرکت می‌کنند. اما چه تمرین هایی برای حرفه ای تر شدن در شنای کرال سینه وجود دارد؟

در این مطلب قصد نداریم به آموزش مقدماتی این شنا بپردازیم، چون قبلاً در این مطلب آموخته‌ایم که این شنا چه مراحلی دارد و به چه صورتی می‌توان آن را اجرا کرد (کلیک کنید). اکنون در دو ویدیوی زیر می‌توانید تمرین هایی برای انجام بهتر و حرفه ای تر این شنا مشاهده کنید و با اجرای آن‌ها این شنا را حرفه ای تر و سریعتر انجام بدهید و کیفیت شنای خود را بهبود ببخشید. پس ویدئوهای زیر را ببینید و تک‌تک تمرین هایشان را اجرا کنید و از بالا رفتن کیفیت شنای خود لذت ببرید.

 

 

 

تنظیم و ترجمه: پول‌تیکت