تمرین هایی برای حرفه ای تر و سریعتر شدن در شنای کرال سینه + ویدیو

تعداد بازید : 2044 نفر تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مهر 1396

یادگیری بهتر شنا کرال سینه ویدیو

در این مطلب، با تمرین هایی برای شنای کرال سینه آشنا می‌شوید تا با اجرای آن‌ها این شنا را بهتر  و حرفه ای تر اجرا کنید و آمادگی بدن خود را برای این شنا بالا ببرید.

شنای کرال سینه یکی از انواع شنا است که حرکاتی کاملاً تعریف‌شده و مشخص دارد. در این شنا، شانه‌ها باید با آب در یک خط قرار بگیرند، و حرکت‌های دست‌ها و پاها باید با هم انجام شوند. بدین ترتیب که دست‌ها از سینه دور می‌شوند و به دور بدن می‌گردند و بعد دوباره به جای اولیه بازمی‌گردند. پاها نیز کشیده‌اند و به‌سمت بالا و پایین حرکت می‌کنند. اما چه تمرین هایی برای حرفه ای تر شدن در شنای کرال سینه وجود دارد؟

در این مطلب قصد نداریم به آموزش مقدماتی این شنا بپردازیم، چون قبلاً در این مطلب آموخته‌ایم که این شنا چه مراحلی دارد و به چه صورتی می‌توان آن را اجرا کرد (کلیک کنید). اکنون در دو ویدیوی زیر می‌توانید تمرین هایی برای انجام بهتر و حرفه ای تر این شنا مشاهده کنید و با اجرای آن‌ها این شنا را حرفه ای تر و سریعتر انجام بدهید و کیفیت شنای خود را بهبود ببخشید. پس ویدئوهای زیر را ببینید و تک‌تک تمرین هایشان را اجرا کنید و از بالا رفتن کیفیت شنای خود لذت ببرید.

 

 

 

تنظیم و ترجمه: پول‌تیکت

یک پاسخ به “تمرین هایی برای حرفه ای تر و سریعتر شدن در شنای کرال سینه + ویدیو”

  1. سلام من شنا خیلی دوست دارم دوره مقدماتی را رفتم از عمق زیاد خیلی میترسم ونمیتونم کرال سینه را توی عمق یاد بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =