اخبارشنا

بیداریان، علیرضایی و نسیمی شاد شناگران واجد عضویت در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

از طرف کمیته ملی المپیک اسامی ورزشکارانی که می توانند برای کاندیداتوری عضویت در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک نامزد شود اعلام شد.

به گزارش پول تیکت؛ نظر به اینکه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای یک دوره چهارساله در تاریخ ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد،اسامی ورزشکاران واجد شرایط کاندیداتوری عضویت در این انتخابات ( بر اساس مفاد آئین نامه کمیسیون ورزشکاران، مصوب IOC ) اعلام شد.


ورزشکاران واجد شرایط می توانند با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر روز شنبه ۲۲ مهر ماه الی چهارشنبه ۲۶ مهر ماه(به مدت پنج روز کاری ) با حضور در کمیته ملی المپیک(طبقه دوم-سالن جلسات) واقع در تهران-خیابان ولی عصر(عج)-بزرگراه آیت الله هاشمی(نیایش شرق)،سئول شمالی،کمیته ملی المپیک مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.

مدارک مورد نیاز کاندیداتوری عضویت در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک:

۱-اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
۲-سه قطعه عکس ۳در۴
۳-تکمیل فرم ثبت نام (با حضور در محل کمیته ملی المپیک)
بدیهی است زمان ثبت نام ورزشکاران کاندیدای عضویت در انتخابات کمیسیون ورزشکاران تمدید نخواهد شد.
کمیسیون ورزشکاران اعلام داشت،بعد از اتمام مرحله ثبت نام،از روز شنبه ۲۹ مهر ماه تا دوشنبه اول آبان ماه بررسی فرمهای ثبت نام توسط کمیته ملی المپیک و استعلام‌های مربوطه انجام خواهد شد و همان روز دوشنبه(اول آبان) اسامی کاندیداهای نهایی متقاضی عضویت در کمیسیون ورزشکاران، از طریق وب سایت کمیته ملی المپیک اعلام خواهد شد.
انتخابات کمیسیون ورزشکاران روز جمعه ۱۲ آبان در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.
اسامی ورزشکارانی که می توانند برای عضویت در کمیسیون ورزشکاران کاندیدا شوند بترتیب حروف الفبا در رشته های ورزشی و نام خانوادگی و به شرح ذیل می باشد:

اسکی:

رضا سلطانی فرزانه، پوریا ساوه شمشکی، حسین ساوه شمشکی، علی داد ساوه شمشکی ، یاسین ساوه شمشکی، سید ستار صید، فروغ عباسی، مرجان کلهر، بیژن کنگرلو ، محمد کیا دربندسری و مجتبی میر هاشم.

بدمینتون :

کاوه مهرابی

بسکتبال:

حامد آفاق، امیر امینی، حامد حدادی، سعید داور پناه، جواد داوری، علی دورقی، ایمان زندی، اوشین ساهاکیان، حامد سهراب نژاد، مهدی کامرانی، موسی نبی پور و محمد صمد نیکخواه بهرامی .

بوکس:

احسان روزبهانی، مرتضی سپهوند، مهدی طلوطی، امین قاسمی پور، مهدی قربانی و علی مظاهری.

تکواندو:

بهنام اسبقی، مهدی اسحاقی، محمد باقری معتمد، سوسن حاجی پور، مسعود حجی زواره، مهدی خدابخشی، سارا خوش جمال فکری، کاوه رضایی، هادی ساعی، محمد سلیمانی، دانیال صالحی مهر، فرزان عاشورزاده، کیمیا علیزاده، یوسف کرمی، سجاد مردانی ، رضا نادریان و علیرضا نصر آزادانی.

تنیس روی میز:

ندا شهسواری، نوشاد و نیما عالمیان و افشین نوروزی

تیراندازی:

الهه احمدی، ابراهیم برخورداری، مه لقام جام بزرگ، نجمه خدمتی، گلنوش سبقت اللهی و پوریان نوروزیان.

تیراندازی با کمان:

نجمه آبتین، زهرا دهقان، اسماعیل عبادی ، زهرا نعمتی، حجت الله واعظی، میلاد وزیری.

جودو:

مسعود حاجی آخوند زاده، علیرضا خجسته، محمدرضا رودکی، رامین صفوییه، حسین قمی، جواد محجوب، علی معلومات، حامد ملک محمدی، سعید مولایی و آرش میراسماعیلی.

دوچرخه‌سواری:

محمد دانشور، امیر زرگری، مهدی سهرابی، آروین معظمی و قادر میزبانی.

دوومیدانی:

محمد ارزنده، حسن تفتیان، احسان حدادی، لیلا رجبی، حمیدرضا زورآوند، هادی سپهر زاد، عباس و محمود صمیمی ، روح الله عسگری، رضا قاسمی، پژمان قلعه‌نویی، سجاد مرادی، محمد جعفر مرادی، احسان مهاجر شجاعی، کاوه موسوی، امین ابراهیم نیکفر و سجاد هاشمی.

شمشیربازی:

علی پاکدامن و مجتبی عابدینی.

شنا:

محمد بیداریان، محمد علیرضایی و آریا نسیمی شاد.

قایقرانی:

مهسا جاور، هما حسینی ، آرزو حکیمی، محسن شادی، احمدرضا طالبیان، سولماز عباسی و عادل مجللی.

کاراته:

ذبیح الله پورشیب، سعید حسنی پور، حسن روحانی، حسین روحانی، حمیده عباسعلی، امیر مهدی زاده و جاسم ویشگاهی.

کشتی:

سعید ابراهیمی، حبیب الله اخلاقی، مسعود اسماعیل پور، محمدرضا آقانیا، امید نوروزی، علی اصغر بذری، مهدی تقوی، علیرضا حیدری، عباس دباغی، حسن رحیمی، قاسم رضایی، حمید سوریان، مهران شیخی، سامان طهماسبی، سجاد عبدولی، سعید عبدولی، کرامت عبدولی، مهدی علیاری، یوسف قادریان، کمیل قاسمی، علیرضا کریمی، صادق گودرزی، احسان لشگری، سید مراد محمدی، علی محمدی، احسان جوکار، فرزین معصومی، جمال میرزایی، میثم نصیری، پرویز هادی، مسعود هاشم زاده، حسن یزدانی و رضا یزدانی.

والیبال:

آرمین تشکری، حمزه زرینی، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف، میلاد عبادی پور، امیر غفور، عادل غلامی، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، شهرام محمودی، سیامک مرندی، سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی و مجتبی میرزاجانپور.

وزنه‌برداری:

اصغر ابراهیمی، سجاد انوشیروانی، محسن بیرانوند، کیانوش رستمی، حسین رضازاده، بهداد سلیمی ، علیرضا کاظمی نژاد، سعید محمد پور، نواب نصیر شلال و علی هاشمی.

ووشو:

خدیجه آزادپور، حمیدرضا قلی پور و محسن محمد سیفی

همچنین ورزشکارانی که می توانند در روز برگزاری انتخابات رای دهند و در انتخاب اعضای کمیسیون ورزشکاران مشارکت داشته باشند همزمان با اسامی کاندیدهای نهایی عضویت در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک( بر اساس مفاد آئین نامه کمیسیون ورزشکاران، مصوب IOC ) ، در روز اول آبان ماه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

فدراسیون شنا

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =

بستن