تیم ملی واترپلوی جوانان کشورمان در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی واترپلو جوانان جهان با حساب ۱۵ بر ۳ مغلوب آمریکا شد.

به گزارش پول تیکت؛ تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در چهارمین بازی خود در رقابت های قهرمانی جوانان جهان به میزبانی کشور صربستان برابر تیم ملی واترپلو آمیکا صف آرایی کرد و در پایان سومین شکست خود در این دیدارها را متحمل شد.

 

تیم ملی واترپلو جوانان کشورمان که پیش از این دو شکست برابر روسیه و یونان و یک پیروزی برابر تیم پورتوریکو را در کارنامه خود به ثبت رسانده بود در دیدار مقابل آمریکا با نتیجه ۱۵ بر ۳ شکست خورد تا سومین شکست سنگین خود در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان را متحمل شده باشد.

 

بدترین نتیجه تیم ملی واترپلو کشورمان در این مسابقات شکست ۱۹ بر ۲ برابر روسیه است.

 

تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در حالی قدم به نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی واترپلوی جوانان جهان گذاشته است که وحید رضایی و چیریچ( سرمربی تیم بزرگسال) کادر فنی تیم ملی جوانان ایران را در این مسابقات تشکیل می‌دهند و اسامی بازیکنان کشورمان نیز به شرح زیر است:

شایان قاسمی
آرش پورزرگر
مهدی یزدان‌خواه
آرشیا الماسی
امیرحسین رهبر
امین قویدل
حسین خالدی
امیر حسین حیدری
سید سجاد ساویز
بردیا پیروانی
علیرضا پوررنگ
امیر محمد پرهون
مهدی برزگری

گفتنی است، نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پنج الی ۱۳ آگوست ۲۰۱۷ (۱۴ الی ۲۲ مرداد ۱۳۹۶) به میزبانی صربستان برگزار می‌شود. ملی پوشان جوان ایران در گروه A این مسابقات با تیم‌های آمریکا، روسیه، یونان و پورتوریکو هم گروه بود.