طبق اعلام کمیته فنی واترپلو، مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر واترپلو باشگاه های ایران در تاریخ ۱۱ مرداد ماه سال جاری (چهارشنبه ساعت ۱۶:۳۰) در هتل مارتیک تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پول تیکت، زمان قرعه کشی رقابت های لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور اعلام شد. بر همین اساس طبق اعلام کمیته فنی واترپلو، مراسم قرعه‌کشی بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو روز چهارشنبه در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

زمان و مکان برگزاری این مراسم رأس ساعت ۱۶:۳۰ روز یادشده در هتل مارلیک تهران واقع در خیابان مفتح جنوبی است.

 

همچنین طبق اعلام فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو مراسم قرعه کشی سومین دوره لیگ زیر ۱۷ سال هم در زمان و مکان اعلام شده برگزار می‌شود.

 

گفتنی است، بیست و ششمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو کشور با قهرمانی دانشگاه آزاد به پایان رسید.

 

در رقابت های فصل گذسته نیز در بازی فینال تیم دانشگاه آزاد توانست با برتری نسبی خود در پایان با نتیجه ۱۱ بر ۹سایپا را شکست دهد و عنوان قهرمانی بیست و ششمین دوره لیگ برتر را بدست آورد. تیم سایپا نیز با شکست در این دیدار در جایگاه دوم قهرمانی قرار گرفت.

 

در دیدار رده‌بندی هم نفت امیدیه ۹ بر ۱۰ نفت و گاز گچساران را شکست داد و به عنوان سوم رسید. نفت و گاز گچساران هم چهارم شد.

 

در پایان این مراسم از حامد ملک خانبانان به عنوان بهترین بازیکن و حیدر شنجانی به عنوان پیشکسوت و افتخارافرین تاریخ واترپلو ایران تقدیر شد.

 

 

رده بندی نهایی تیم ها در بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو به ترتیب زیر است:

۱٫ دانشگاه آزاد اسلامی
۲٫ سایپا
۳٫ نفت امیدیه
۴٫ نفت و گاز گچساران
۵٫ نیروی زمینی ارتش
۶٫ نماینده اصفهان
۷٫ استخر شهید نوفلاح

 

 

رده بندی تیم‌های برتر دومین دوره لیگ زیر ۱۷ سال نیز به ترتیب زیر است:

شهید نوفلاح (الف)
استخر آزادی
آبمیوه زنجیره‌ای سجاد