پرواز تیم ملی واترپلوی ایران به مقصد مالت محل برگزاری مسابقات توسعه جهانی به دلیل نفص فنی هواپیما لغو شد و هواپیما به فرودگاه بازگشت و قرار است ملی پوشان ایران امشب با هواپیمای دیگری راهی این مسابقات شوند.

به گزارش پول تیکت؛ تیم ملی واترپلوی ایران برای شرکت در مسابقات توسعه جهانی واترپلو طبق برنامه قبلی بامداد امروز(دوشنبه) برای پرواز به ترکیه و سپس مالت، میزبان این مسابقات سوار هواپیما شد. این پرواز ساعتی پس از برخواستن از زمین بدلیل نقص فنی به فرودگاه امام خمینی بازگشت.

خوشبختانه هیچ یک از مسافران دچار مشکل نشدند. کاروان ایران بلافاصه به کمپ تیم های ملی در تهران بازگشت تا پس از استراحت، امروز در مجموعه ورزشی شیرودی تمرینات خود را دنبال کند و از شرایط آمادگی دور نشود.

طبق اعلام مسئولان قرار است کاروان ایران امشب با هواپیما دیگری به مسابقات توسعه جهانی اعزام شود.

بنا بر این تیم ملی واترپلوی ایران ۲۴ ساعت زودتر از شروع مسابقات به کشور میزبان خواهد رسید و دو جلسه تمرین خود را مطابق برنامه قبلی در استخر محل مسابقات پیگیری خواهد کرد.

ششمین دوره رقابت های توسعه جهانی واترپلو ۲۰۱۷ (فینا ترافی) از ۲۵ الی ۳۰ مهر ۱۳۹۶ (۱۷ الی ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷) به میزبانی کشورمان مالت برگزار می‌شود.

تیم ملی واترپلو ایران در گروه A این مسابقات با تونس، اروگوئه ، فلیپین و مالت هم گروه است و طبق برنامه اعلام شده روز چهارشنبه(۲۶ مهر ۱۳۹۶) در اولین دیدار خود به مصاف تونس خواهد رفت.

کادر فنی تیم ملی واترپلوی ایران :

سرمربی: الکساندر چیریچ
مربی: وحید رضایی
مدیر فنی تیم‌های ملی : سیروس طاهریان

اسامی بازیکنان تیم ملی واترپلوی ایران اعزامی به مسابقات فیناترافی – مالت :

امید لطف پور
شایان قاسمی
علی پیروزخواه
حامد خانبانان
امیر دهداری
محمدجواد عباسی
ارشیا الماسی
امیرحسین کیهانی
امیر حسین رهبر
مهدی یزدان‌خواه
سهیل رستمیان
پیمان اسدی
حسین خالدی

 

منبع: فدراسیون شنا