در پی انتشار اخباری مبنی بر مسمومیت بیش از ۳۰ نفر به دلیل استنشاق گاز کلر در مجتمع ورزش های آبی موج های خروشان شاندیز، این مجموعه با انتشار بیانیه ای اخبار منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار پول تیکت؛ در تاریخ ششم شهریور ماه جاری در برخی خبرگزاری ها و کانال های خبری اخباری به نقل از قاضی حیدری معاون دادستان مشهد مبنی بر مسمومیت بیش از ۳۰ نفر به دلیل استنشاق گاز کلر در مجتمع ورزش های آبی موج های خروشان شاندیز منتشر شده بود که این موضوع با واکنش مسئولان موج های خروشان رو به رو و اخبار منتشره قویا تکذیب شد.

بر همین اساس روابط عمومی مجموعه موج های خروشان مشهد با انتشار بیانه ای به روشنگری در این خصوص پرداخت که متن آن را در ادامه می خوانید:

« توضیح خبر مندرج در اخبار مشهد به نقل از جناب قاضی حیدری
در مورخه دوشنبه ۶/۶/۱۳۹۶ سرزمین موجهای خروشان به عنوان نگین گردشگری مشهد مقدس افتخار پذیرایی از بیش از ۵۸۸۰ نفر از زایران و مجاوران امام رئوف را داشته که در این میان گروهی ۱۳۰ نفره متشکل از دانش آموزان تبریزی نیز مهمان مجموعه بودند که مطابق اسناد پذیرش در ساعت ۹ صبح وارد و تا ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه (به مدت ۸ ساعت و نیم) از امکانات مجموعه استفاده نموده اند. گروه فوق الذکر در ساعت ۱۳:۱۸ دقیقه به رستوران مجموعه مراجعه و تعداد ۱۳۰ پرس مرغ سوخاری میل نموده اند و پس از آن نیز علیرغم اطلاع رسانی مکرر مجموعه و نصب بنرهایی با مزمون عدم استفاده از سرسره های مجموعه تا نیم ساعت پس از میل غذا اقدام به استفاده از سرسره ها نموده و حدود ۴ ساعت بعد از مجموعه خارج شده اند. در این میان متاسفانه یکی از دانش آموزان گرامی که سابقه تشنج و مشکلات تنفسی داشته اند دچار اختلال جزیی تنفسی شده و موضوع بلافاصله توسط عوامل سرزمین موجهای خروشان پیگیری و نامبرده به وسیله اورژانس شهرستان طرقبه و شاندیز به بیمارستان شریعتی منتقل و بنا به تاکید مدیریت محترم مجموعه شب گذشته را تحت نظر و در ساعات ابتدایی بامداد سه شنبه ۷/۶/۹۶ بدون کوچکترین مشکل و عارضه ای مرخص شدند. پیگیری های مدیریت محترم مجموعه تا حدی بوده که جهت اطمینان خاطر و جلب رضایت مهمانان گرامی و ارائه خدمات بهنیه در خور نام بزرگ موجهای خروشان ۳۲ نفر دیگر از اعضای گروه نیز توسط خودروهای مجموعه به بیمارستان منتقل و پس از معاینه سرپایی تاکید شد که هیچگونه مشکلی برای سایرین پیش نیامده است. با این حال تمامی هزینه ها (حدود ۲ میلیون تومان) توسط مجموعه پرداخت و به شکلی بسیار شایسته از مهمانان گرامی این گروه دلجویی شد.
در ضمن در مورخه مذکور تنها و تنها همان مورد آن هم با سابقه تشنج و مشکلات تنفسی دچار مشکل گردیدند و سایر مهمانان در کمال رضایت خاطر مجموعه را ترک نمودند. »

لازم به ذکر است؛ طبق بازرسی نماینده و پیگیری خبرنگار پول تیکت از مجموعه و بررسی کامل این موضوع مشخص شد که این خبر بیشتر شیطنت رسانه ای بوده و مسمومیت این تعداد افراد در مجموعه آبی موج های خروشان کذب محض است.