نادر غفوری در حالی بازی دو تیم ایتالیا و قزاقستان در مرحله حذفی رقابت های واترپلو قهرمانی مردان جهان در بوداپست مجارستان را قضاوت کرد که در پایان این مسابقه تیم ایتالیا موفق شد با حساب ۱۲ بر ۶ از سد قزاق ها عبور کند.

به گزارش پول تیکت؛ مرحله حذفی رقابت های قهرمانی واترپلو مردان جهان در حالی بین دو تیم ایتالیا و قزاقستان پیگیری شد که قضاوت این بازی بر عهده نادر غفوری داور بین المللی واترپلو کشورمان بود.

ایتالیا و قزاقستان در حالی به مصاف هم رفتند که در مرحله مقدماتی ایتالیا در گروه خود دوم و قزاقستان نیز در گروه خود سوم شده بود.

در این مسابقه که روز یکشنبه هفته جاری برگزار شد نادر غفوری داور بین المللی واترپلو ایران که پیش از این با قضاوت دو دیدار در مرحله گروهی با قضاوت خوب و قابل قبول خود موفق به کسب نمره قبولی شده بود به عنوان داور به امر قضاوت پرداخت.

در این بازی مولنار داوری از کشور مجارستان نادر غفوری را در امر قضاوت یاری کرد.

در این مسابقه در نهایت لاجوردی پوشان ایتالیاموفق شدند با حساب ۱۲ بر ۶ از سد قزاقستان عبور کرده  و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

شایان ذکر است؛ این داور بین المللی واترپلوی کشورمان در مرحله گروهی دیدارهای صربستان در مقابل آفریقای جنوبی و قزاقستان و کانادا را قضاوت کرده بود.

گفتنی است؛ مرحله یک چهارم این رقابت‌ها سه‌شنبه ۲۳ جولای ۲۰۱۴(سوم مرداد ۱۳۹۶) پیگیری خواهد شد.