ویدیوی آموزشی نحوه صحیح پا زدن در شنا کرال سینه

تعداد بازید : 584 نفر تاریخ انتشار : سه شنبه 2 آبان 1396

پا زدن صحیح در شنا کرال سینه

در این ویدیوی آموزشی شما می توانید به خوبی نحوه صحیح پا زدن در شنا کرال سینه را آموزش ببنید و با تمریناتی که به نمایش گذاشته شده و تلاش خود در این تکنیک حرفه ای شوید.

به گزارش پول تیکت؛ نحوه صحیح پا زدن در شنا کرال سینه بسیار موضوع مهم و از اصول اصلی این نوع شنا است. مطلب مهم این که بر خلاف تصور ما حرکات شدید و کند پاها توام با سرو صدای زیاد که غالبا در مبتدیان دیده می شود کوچکترین ارزشی ندارد، بلکه حرکات کوتاه و سریع پاها لازمه این کار است .حرکات پاها از مفصل شروع می شود که ران را به لگن خاصره مربوط می سازد. زانوهم حرکت می کند، اما حرکت آن کمتر از مفصل قبلی است و فقط تا آن حد صورت می گیرد که پاهای شناگر از آب خارج شده و بلافاصله به آب ضربه بزند و روی این اصل زاویه بین ساقها هیچ وقت از ۳۰ درجه تجاوز نمی کند.

همچنین ساقها، رانها و پاها هرگز ار هم فاصله نمی گیرند، بلکه همیشه به هم مالیده می شوند هنگام زدن پاها باید توجه کنید که پاشنه پاها ازهم فاصله نگیرند، که معمولا کارآموز شناگر پاشنه پاها را از هم فاصله می دهد. زانوها نباید زیاد بشکند، این عمل باعث می شود که پیشرفت خوبی نداشته باشید انگشتان پاها باید کشیده شوند.

یکی از مهمترین مواردی که باید در نحوه صحیح پا زدن و در تمرین شنا کرال سینه درنظر گرفت، این است که در موقع زدن پای کرال انگشتان پا نباید عمود بر کف استخر باشند و شکستگی نیز نباید بیش از حد شود.

در این ویدیوی آموزشی که به طور اختصاصی توسط پول تیکت ترجمه شده است شما می توانید به خوبی نحوه صحیح پا زدن در شنا کرال سینه را آموزش دیده و با تمریناتی که در ویدیو آموزش داده می شود در این حرکت با تمرین و تلاش حرفه ای شوید.

یک پاسخ به “ویدیوی آموزشی نحوه صحیح پا زدن در شنا کرال سینه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =