آموزش شناشناویدئوویدیو آموزشی

ویدیوی آموزشی نحوه نفسگیری و هواگیری در شنا کرال سینه

در این ویدیوی آموزشی با زیر نویس اختصاصی پول تیکت نحوه هواگیری یا نفسگیری در شنا کرال سینه به سبک آزاد به خوبی آموزش داده می شود و شما با تکرار این تمرین می توانید به راحتی نفسگیری در شنا کرال سینه را آموزش ببنید.

به گزارش پول تیکت؛ یکی از قسمت های مهم شنا کرال سینه، هواگیری یا نفسگیری در شنا کرال سینه است و این مرحله همان تخلیه ی هوای ذخیره شده ی ششها در آب است . کار خالی کردن هوا در آب باید در همان مراحل اول تمرین شنا کرال سینه به خوبی آموزش داده شود . اگر چه در ابتدا اینکار کمی مشکل است ، ولی پس از کمی تمرین شاگرد کم کم به طریقه ی تخلیه ی هوا در آب آشنا شده و عادت می کند.

خالی کردن هوا در آب می تواند هم از طریق بینی و هم از راه دهان باشد. از همان ابتدا باید به کارآموز شناگر گفته شود که پس از پر کردن هوا در ششها سرش را به زیر آب فرو ببرد و به طور پیوسته هوا را تخلیه نماید، به طوری که وقتی احساس کرد کم کم هوای داخل شش هایش در حال اتمام است، در همان حال دمیدن هوا به داخل آب سرش را از آب بیرون بیاورد و خیلی سریع هواگیری کرده و دوباره در آب مشغول تخلیه ی هوا گردد . مهم نیست که کارآموز از کدام سمت یا جهت ( راست یا چپ ) نفس گیری کند، بلکه مهم این است که عمل هواگیری یک طرفه صورت گیرد عمل دم خیلی سریع انجام می شود و اگر عمل بازدم کمی طولانی تر باشد اشکالی نخواهد داشت. در این ویدیوی آموزشی شما می توانید نحوه نفسگیری در شنا کرال سینه را به خوبی آموزش ببنید:

 

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =

بستن