در دومین ویدیوی آکادمی آموزش شنای آنلاین پول تیکت؛ شنا کرال پشت را آغاز و با نحوه پا زدن و حرکت پاها در شنا کرال پشت آشنا خواهیم شد.

آکادمی آموزش آنلاین شنای پول تیکت تقدیم می کند: در اولین سری از ویدیوهای آموزش آنلاین شنای پول تیکت، تکنیک های اولیه و ابتدایی برای آشنایی با آب، آمادگی ذهنی و روانی، شناوری روی آب توسط تکنیک هایی مانند لاک پشت و حرکت ستاره را آموزش دیدیم و  حالا در این ویدیو شنا کرال پشت را آموزش می بینیم و پس از آشنایی اولیه با اصول شنا کرال پشت به سراغ نحوه حرکت پاها در شنا کرال پشت رفته و پازدن در شناکرال پشت را آموزش را خواهیم دید.

در زیر ویدیوی آموزش شنا کرال پشت و نحوه پازدن در شنا کرال پشت را می بینیم:

توضیحات:

ابتدا باید خوابیدن رو به پشت را با شنا آموز تمرین کنیم. در مراحل ابتدایی بهتر است مربی سر و پشت شنا آموز را حمایت کند، اینکار باعث می شود شنا آموز اعتماد بنفس لازم را برای این حرکت پیدا کند.

در هنگام اجرای این حرکت لازم است شکم به سمت بالا، سر به سمت بالا و بدن ریلکس باشد. در مرحله بعد سر خوردن به پشت با حمایت مربی انجام می شود. شنا آموز رو به دیواره ی استخر می ایستد، پاها به روی دیوار و با دستها دیواره ی استخر را می گیرد. ابتدا سر به عقب هدایت می شود، سپس با فشار پاها دستها و بدن به روی آب رها می شود.

آموزش پای کرال پشت
برای اینکه شنا آموز اول درکی از پا زدن درست داشته باشد، ابتدا کنار استخر می نشیند، پاها داخل آب و صاف می باشد. شنا آموز بصورت متوالی با روی پا به آب ضربه می زند.

لازم است که مچ پاها کشیده باشد. در مرحله ی بعدی همین تمرین را به هنگام سرخوردن در آب انجام می دهد.

توجه: استفاده از ویدیو و متن این آموزش تنها با ذکر نام و لینک پول تیکت امکان پذیر است و هرگونه استفاده شخصی و تجاری از این آموزش ویدیویی غیر قانونی می باشد.