هفته پنجم رقابت های لیگ برتر واترپلو مردان ایران عصر جمعه به پایان رسید و در مهم ترین بازی هفته این تیم سایپا تهران بود که موفق شد با غلبه بر نیروزی زمینی فاتح دربی پایتخت نشینان شود.

به گزارش پول تیکت؛ عصر (جمعه) با برگزاری سه دیدار هفته پنجم لیگ برتر واترپلو پیگیری شد. دانشگاه آزاد نیز در این هفته با قرعه استراحت بازی نکرد.

در نخستین دیدار این هفته گچساران پذیرای تیم اصفهان بود. این دیدار از ساعت ۱۵:۰۰ برگزار شد و تیم میزبان موفق شد با نتیجه ۱۹ بر ۵ اصفهان میهمان خود را از پیش رو بردارد و ۲ امتیاز این دیدار را از آن خود کند.

 

اما در ادامه ساعت ۱۵:۰۰ به صورت هم زمان حساس ترین دیدار این هفته در تهران برگزار شد. دو تیم تهرانی سایپا و نیروی زمینی ارتش در مقابل هم به آب زدند. این دیدار که پایاپای و نزدیک دنبال شد در پایان با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ به سود سایپا به پایان رسید تا این تیم تا این هفته تمام دو امتیاز های خود را کسب کرده باشد.

 

آخرین دیدار نیز ساعت ۱۶:۰۰ در امیدیه پیگیری شد. نفت امیدیه و نوفلاح در استخر این شهر مقابل هم صف آرایی کردند. امیدیه میزبان موفق شد در ادامه نوار پیروزی های خود یک پیروزی خانگی دیگر کسب کند و با نتیجه ۱۶ بر ۶ نوفلاح را شکست دهد.

هفته پنجم نفت و گاز گچساران ۱۹ ۵ اصفهان جمعه ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۵/۰۰ گچساران
هفته پنجم نفت امیدیه ۱۶ ۶ نوفلاح جمعه ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۶/۰۰ امیدیه
هفته پنجم سایپا ۱۲ ۱۰ نیروی زمینی ارتش جمعه ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۵/۰۰ تهران

جدول رده بندی بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو سال ۱۳۹۶ تا پایان هقته پنجم :

نفت امیدیه  ۸
سایپا  ۶
دانشگاه آزاد  ۶
نفت وگاز گچساران ۴
نیروی زمینی ارتش  ۲
استخر شهید نوفلاح ۰
نماینده اصفهان

منبع: فدراسیون شنا