واترپلوئیست های جوان ایران از پس هلند هم بر نیامدند تا برای جایگاه پانزدهمی – شانزدهمی در نهایت به مصاف تیم های ژاپن یا مصر بروند.

به گزارش پول تیکت؛ واترپلوئیست های جوان تیم ملی کشورمان پس از پیروزی که مقابل آفریقای جنوبی کسب کردند در روز جمعه به مصاف هلند رفتند و برابر این تیم اروپایی مغلوب شدند.

ملی پوشان جوان کشورمان در این مسابقه اما با نتیجه ۱۴ بر ۵ مغلوب شدند و از کسب جایگاه مناسب در هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی جوانان جهان بازماندند.

واترپلوئیست های جوانان کشورمان در ادامه رقابت های قهرمانی جوانان جهان باید با یکی از دو تیم ژاپن و یا مصر برای جایگاه ۱۵ و ۱۶ این مسابقات رقابت کنند.

تیم ملی واترپلوی کشورمان تا به اینجای مسابقات برابر تیم های یونان، روسیه، آمریکا و هلند شکست خورده و مقابل تیم های پورتوریکو و آفریقای جنوبی به پیروزی رسیده است.

تیم ملی واترپلوی جوانان کشورمان در حالی قدم به نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی واترپلوی جوانان جهان گذاشته است که وحید رضایی و چیریچ( سرمربی تیم بزرگسال) کادر فنی تیم ملی جوانان ایران را در این مسابقات تشکیل می‌دهند. و اسامی بازیکنان ایرانی حاضر در این رقابت ها نیز به شرح زیر است:

شایان قاسمی
آرش پورزرگر
مهدی یزدان‌خواه
آرشیا الماسی
امیرحسین رهبر
امین قویدل
حسین خالدی
امیر حسین حیدری
سید سجاد ساویز
بردیا پیروانی
علیرضا پوررنگ
امیر محمد پرهون
مهدی برزگری

گفتنی است؛ نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پنج الی ۱۳ آگوست ۲۰۱۷ (۱۴ الی ۲۲ مرداد ۱۳۹۶) به میزبانی صربستان برگزار می‌شود.