تیم ملی واترپلوی جوانان ایران مقابل آفریقای جنوبی پیروز شد

تعداد بازید : 630 نفر تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 مرداد 1396

جوانان واترپلوی ایران

تیم ملی واترپلوی جوانان کشورمان در پنجمین بازی خود در رقابت های قهرمانی واترپلوی جوانان جهان با حساب ۱۵ بر ۹ از سد آفریقای جنوبی گذشت و به دومین پیروزی خود دست یافت.

به گزارش پول تیکت؛ پس از اینکه تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی جوانان در گروه خود بین پنج تیم چهارم شد، در مرحله بعد به مصاف تیم ملی واترپلوی آفریقا رفت و موفق به عبور از سد این تیم شد.

جوانان تیم ملی واترپلوی ایران در حالی صبح امروز ( پنج شنبه ) ۱۹ مرداد ماه برابر آفریقای جنوبی صف آرایی کردند که پیش از این برابر تیم های واترپلوی روسیه، یونان و آمریکا شکست خورده بودند و برابر پورتوریکو نیز به تنها پیروزی خود دست یافته بودند.

تیم ملی واترپلو ایران اما در این مسابقه موفق شد یک نمایش زیبا و قابل قبول ارائه دهد و بدین ترتیب با حساب ۱۵ بر ۹ از سد آفریقای جنوبی عبور کرد.

تیم ملی واترپلوی کشورمان در این دوره از مسابقات با هدایت وحید رضایی و چیریچ( سرمربی تیم بزرگسال) به عنوان کادر فنی تیم ملی جوانان شرکت کرد و بازیکنان زیر نیز ترکیب تیم کشورمان را تشکیل می‌دهند.

شایان قاسمی
آرش پورزرگر
مهدی یزدان‌خواه
آرشیا الماسی
امیرحسین رهبر
امین قویدل
حسین خالدی
امیر حسین حیدری
سید سجاد ساویز
بردیا پیروانی
علیرضا پوررنگ
امیر محمد پرهون
مهدی برزگری

گفتنی است؛ نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پنج الی ۱۳ آگوست ۲۰۱۷ (۱۴ الی ۲۲ مرداد ۱۳۹۶) به میزبانی صربستان برگزار می‌شود. ملی پوشان جوان ایران در گروه A این مسابقات با تیم‌های آمریکا، روسیه، یونان و پورتوریکو هم گروه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 12 =