پس از خوردن دو تکه پیتزا باید ۴۴ دقیقه شنا انجام داد و نکته مهم این است که ورزش به تنهایی نمی تواند باعث کاهش وزن افراد شود و تفکر درست در کنار مدیریت مصرف کالری می تواند در کنار انجام ورزش برای بهبود وزن افراد موثر واقع شود.

 

به‌ گزارش ‌پول تیکت، برای سوزاندان کالری دو تکه پیتزا باید ۴۴ دقیقه شنا کنید. بله درست شنیده اید! کاهش وزن تقریبا خواسته بسیاری از افراد جوامع امروز است. در واقع کاهش تحرک و فعالیت های بدنی در کنار افزایش استفاده از فضای مجازی و میل به مصرف غذای آماده و فست فودی از جمله دلایلی هستند که امروزه باعث افزایش وزن در افراد شده اند. البته افزایش وزن فقط مختص افرادی نیست که از چافی مفرط و اضافه وزن شدید رنج می برند و حتی افرادی که ظاهرا لاغر اندام هستند و چربی های اضافی و تجمع شده در نواحی مثل شکم هستند نیز شامل همین دسته می شوند.

بنابراین کاهش وزن خواسته بسیاری از افراد است ولی باید بدانیم که کاهش وزن صرفا از طریق ورزش های سخت و سنگین میسر نمی شود بلکه یک فرایند ذهنی است که ابتدا با اراده ذهنی در کنار مدیریت بر مصرف کالری ها در کنار ورزش مداوم و سالم میسر می شود.

فست فود و غذاهایی که کالری بالای دارد برای سلامتی مضر هستند. این غذاها کالری زیادی به بدن می‌رسانند که سوزاندن این کالری نیاز به فعالیت بدنی بالایی دارد.یکی از فست‌ فودهای رایج در میان مردم که کالری زیادی به بدن می رساند پیتزا است.

شاید برایتان حالب باشد بدانید که برای سوزاندن کالری که تنها از خودرن دواسلایس بزرگ پیتزا دریافت می‌شود باید میزان زیادی فعالیت داشت و ورزشی مانند شنا را به مدت ۴۴ دقیقه انجام داد.

برای سوزاندن این کالری می‌توان ورزش‌های زیر را انجام داد:

۳۳ ‌دقیقه دویدن با سرعت هشت کیلومتر بر ساعت

۱۸ ‌دقیقه دویدن با سرعت ۱۴ کیلومتر بر ساعت

۸۷ ‌دقیقه وزنه زدن با شدت متوسط

۴۵ ‌دقیقه حرکات درجا

۳۸ ‌دقیقه قایقرانی بر روی دستگاه

۶۶ ‌دقیقه پیاده روی با سرعت پنج کیلومتر بر ساعت

۴۴ ‌دقیقه شنا

۶۶ ‌دقیقه تایچی یا یوگا

۴۴ ‌دقیقه ورزش بر روی دستگاه پله

۳۸ ‌دقیقه دوچرخه ثابت

۴۴ ‌دقیقه ایروبیک

۵۳ ‌دقیقه بازی با کودکان

۲۹ ‌دقیقه بوکس

۳۸ ‌دقیقه تنیس

هفت ساعت خواب