درباره ما -

سایت پول تیکت (poolticket.org) فعالیت خود را برای خدمت رسانی به مجموعه‌های آبی و استخرها و جستجوگران فضای مجازی در پاییز ۱۳۹۴ آغاز کرد. از اهداف اصلی این وب سایت، انتشار اخبار و اطلاعات و مدیریت رزرو آنلاین بلیت مجموعه های آبی و استخرها است.

پول تیکت (poolticket)امکان خرید آنلاین بلیت با تخفیف را به صورت مطمئن، سریع و آسان، نسبت به خرید حضوری فراهم کرده است. این وب سایت به معرفی امکانات و اخبار استخرها و پارک های آبی در هرکجای ایران خواهد پرداخت و مصاحبه هایی را با مدیران مجموعه های آبی تدارک دیده و در سایت منتشر می‌کند. همچنین با تمرکز به اخبار ورزش‌های آبی، علاقه مندان به این حوزه را از جدیدترین رویدادها مطلع می‌کند.

ثبت نظرات کاربران و برگزاری نظرسنجی‌های مختلف برای آشنایی هر چه بیشتر مدیران مجموعه‌ها از نیاز مراجعان یکی دیگر از خدمات این وب سایت می‌باشد. خدمات جدیدی که به سایت PoolTicket اضافه شود، در بخش اخبار، به اطلاع بازدیدکنندگان می‌رسد.

در صورت بروز احتمالی هرگونه مشکل، اپراتورهای ما پاسخگو خواهند بود شما می‌توانید پیام خود را در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

در پایان از مدیران مجموعه های آبی و استخرهایی که علاقمند به همکاری با PoolTicket هستند دعوت می‌کنیم تا درخواست خود را در بخش تماس با ما، ارسال نمایند. لازم به یادآوری است به زودی اپلیکیشن موبایل PoolTicket برای ارایه خدمات در‌دسترس قرار خواهد گرفت.

صاحب امتیاز این‌ وب‌سایت آقای رضا رویائی می‌باشد. و جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید  از صفحه تماس با ما با پول تیکت مکاتبه نمایید.