آموزش تضمینی شنا
آموزش شنا زیر نظر مربیان تیم ملی شنا و واترپلو به صورت خصوصی

خیلی وقت‌ها شده که دلمان می‌خواهد با دوستان و آشنایان به استخر برویم تنی به آب بزنیم و رفع خستگی کنیم، اما چون شنا بلد نیستیم از آب می‌ترسیم و به اندازه کافی از استخر رفتن لذت نمی‌بریم. پس یک بار برای همیشه خیال خودمان را راحت کنیم و ترس از شنا و آب را کنار بگذاریم و در نهایت درست و اصولی شنا را یاد بگیریم. برای کسی که شنا بلد نیست، شنا کردن ممکن است کاری سخت و پیچده به نظر برسد اما واقعیت این است که شنا کردن در آب مانند راه رفتن بر روی زمین است با این تفاوت که هماهنگی پاها و دست‌ها در هنگام شنا کردن و راه رفتن متفاوت است.
اگر والیبال، پینگ پنگ و یا هر ورزش دیگری را بلد نباشید اصلاً مهم نیست و تفاوت چندانی نمی‌کند اما در صورتی که شنا کردن بلد نباشید ممکن است در آینده برای شما گران تمام شود. پول تیکت با همکاری مربیان تیم ملی شنا و واترپلو اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش شنا خصوصی و به صورت تضمینی نموده است. این کلاس خصوصی بوده و در صورت تمایل در استخر مورد نظر شما آموزش داده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۳۶۰۵۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید
تخفیف پارک آبی ایرانیان
پارک آبی ایرانیان مشهد با بیش از ۵۰ درصد تخفیف در جشنواره پول تیکت

مژده به پول‌تیکتی‌های دوست‌داشتنی
فروردین خیلی زود جایش را به اردیبهشت داد! تقریباً نصف بهار رفته و با اینکه توی بهاریم، هوای مشهد خیلی زود تابستانی شده. توی این هوای گرم، هیچ‌چیز مثل یک آب‌تنی دور همی با دوستان و آشنایان  نمی‌چسبد.
ما پول‌تیکتی‌ها  تصمیم داریم با همکاری مجموعه پارک آبی ایرانیان، یک جشنوارۀ هیجان‌انگیز راه بیندازیم: بیش از ۵۰ درصد تخفیف ویژه پول تیکتی‌ها!
اگر بخواهید از گیشه بلیت بخرید، باید ۲۴ هزار تومان برای یک روز کامل بدهید و ۱۵ هزار تومان برای شیفت عصر.  اما خبر خوش اینکه اگر از پول‌تیکت بخرید فقط  ۱۰ هزار تومان برای روز کامل و  ۸ هزار تومان برای شیفت عصر می‌دهید. عالی است؛ مگر نه؟!
این جشنواره از ۱ اردیبهشت تا ۱۸خرداد در پول‌تیکت فعال است. تا دیر نشده، حداقل یک قرار با دوستانتان بگذارید و در پارک آبی ایرانیان حسابی تفریح کنید.

برای استفاده از این تخفیف، کافی است به صفحه پارک آبی ایرانیان بروید و زمان و جنیست را انتخاب کنید.

بعد از خرید، یک کد واچر برای شما پیامک می‌شود. چاپش نکنید؛ لازم نیست. فقط موقع مراجعه به پارک آبی ایرانیان، کد واچر را بدهید به اپراتور و بعد، از آب‌تنی با رفقا لذت ببرید.
همیشه شاد باشید!
پول‌تیکتی‌ها

بیشتر بخوانید