سوالات متداول

شما ابتدا وارد صفحه استخر مورد نظر خود می‌شوید سپس زمان و تاریخ سانس مورد نظر خود را انتخاب می‌نمایید پس تعداد نفرات را مشخص می‌نمایید و وارد درگاه پرداخت آنلاین می‌شوید، چنانچه پرداخت با موفقیت انجام شود سیستم یک کد واچر را نمایش می‌دهد و شما در زمان سانس خریداری شده به استخر مراجعه می‌نمایید و کد واچر را به اپراتور تحویل می‌دهید.
پس از خرید و بازگشت از درگاه بانک، پیامک و ایمیل مبنی بر موفقیت آمیز بودن خرید برای شما ارسال می‌شود. و کد واچر ارسال شده را در زمان مقرر شده به مجموعه آبی که بلیت آن را خریداری کرده‌اید تحویل می‌دهید و به سادگی می‌توانید وارد مجموعه آبی شوید.
بعد از دریافت کد واچر می‌توانید در تاریخ و زمان معین شده به مجموعه آبی مورد نظر مراجعه نمایید و پس از ارائه کد واچر به اپراتور پذیرش وارد استخر شوید.
بله شما می‌توانید پس از ورود به حساب کاربریتان به پروفایل مراجعه نمایید و در قسمت تاریخچه خرید رزرو خود را کنسل نمایید تا پول پرداختی مجددا در حساب کاربری شما شارژ شود.
بله در صورت عدم مراجعه شما به استخر مبلغ پرداختی شما در داخل حساب کاربری شما شارژ می‌شود و شما می‌توانید مجددا یک رزرو دیگر انجام دهید.
خیر پول تیکت در اکثر آفر های خود قیمت مناسبتری را نسبت به گیشه استخر یا مجموعه آبی به مشتری عرضه می‌نماید.
برای انتخاب رمز اینترنتی می‌توانید با مراجعه به دستگاه‌هاي خودپرداز، گزينه تغيير رمز را انتخاب کرده، سپس با انتخاب گزينه رمز دوم عدد مورد نظر را انتخاب نموده، تاييد کرده و به خاطر بسپاريد.
CVV2 یا کد اعتبار سنجی عددی سه يا چهار رقمی است که پشت کارت عابر بانک شما درج گردیده‌است.
به ایمیل خود مراجعه کرده و اسپم را بررسی کنید و یا ممکن است در مرحله آخر سفارش ایمیل خود را به درستی وارد نکرده باشید.
هنگامی که سفارش شما ثبت شد. و کد رزرو را دریافت کرده‌اید سفارش شما به طور کامل ثبت شده است .
بلی، شما می‌توانید برای سایر دوستان و بستگان خود خرید نمایید و کد واچر مربوطه را برای آن‌ها ارسال نمایید.
آدرس مکان فیزیکی، مکانی مشخص و معتبر باشد. پول تیکت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت را کسب کرده و دارای کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه فروش و رزرو آنلاین بلیت استخر ها و مجموعه های آبی می‌باشد. آدرس: خراسان رضوی - مشهد - تقی آباد - بن بست کوهسنگی ۲/۱ پلاک ۱۶ 
نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول: جهت فعال سازی پیامک‌های تبلیغاتی، شما باید از خطی که قصد دارید پیامک‌های تبلیغاتی دریافت کند، عدد 2 را به شماره پیامکی 8999 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، پیامکی از شرکت همراه اول مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا 24 ساعت آینده برای شما فرستاده خواهد شد و این سرویس برای شما تا 24 ساعت بعد فعال می گردد. نحوه غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول: برای غیر فعال کردن دریافت پیامک تبلیغاتی با ارسال عدد 1 به شماه 8999 این سرویس پس از 24 ساعت غیر فعال می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی در سایت همراه اول مراجعه نمایید.
نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل: برای ثبت درخواست دریافت پیامک تبلیغاتی، شما می بایست از خط خود، عدد 1 را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، شرکت ایرانسل پیامکی جهت فعال شدن این سرویس برای شما ارسال خواهد کرد. نحوه غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل: جهت غیر فعال کردن سرویس دریافت پیام های تبلیغاتی با ارسال عدد 2 به شماره 5005 می توانید این سرویس را غیر فعال کرده و یا با خط ایرانسل خود با شماره 700 تماس گرفته و پس از ارتباط با اپراتور درخواست خود برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را اعلام نمایید.
برای بازیابی کلمه عبور خود به‌ صفحه بازیابی کلمه عبور مراجعه نمایید. سپس شماره تلفن همراه یا ایمیلی را که با آن ثبت نام کرده‌اید را وارد نمایید تا کلمه عبور جدید برایتان ارسال شود.
ابتدا وارد وب سایت شود و سپس از منوی بالا سمت چپ سایت بر روی پروفایل کلیک نمایید و اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمایید.
ابتدا وارد وب سایت شود و سپس از منوی بالا سمت چپ سایت بر روی پروفایل کلیک نمایید و در منوی سمت چپ تاریخچه خرید را انتخاب و تاریخچه سفارش‌ها خود را مشاهده فرمایید.
برخی واژه‎‌ها (ی فارسی و غیرفارسی) در زبان فارسی با دو یا چند صورت (املا) نوشته می‌‎شوند که همگی هم‌معنی و درست هستند، ولی طبق «اصل یک‎دستی» (اصل ششم ویرایش) برای نوشتن واژه‎های دارای دو یا چند املا، تنها باید یک املا را برگزید تا از پراکندگی در نوشتن واژه‎‌ها جلوگیری شود. هرگاه تفاوت دو حرف هم‌آوا (مانند «ط» و «ت») در یک واژه، تفاوت معنایی پدید آورد، واژه را با حرفی می‌نویسیم که معنی مورد نظر را برساند. برای مثال، ‎برای رساندن معنی «تندباد»، واژه‎ی عربی «طوفان»، و برای رساندن معنی «توفنده»، واژه‎ی فارسی «توفان» را می‌نویسیم. از میان صورت‎های املایی یک واژه که یک صورت، حرف قوس‌دار داشته باشد و صورت یا صورت‌های دیگر، نداشته باشند، اگر تفاوت حرف، تفاوت معنایی پدید نیاورد، صورتی را برمی‌گزینیم که حرف قوس‌دار نداشته باشد. برای مثال، از میان صورت‎های «امپراطور/ امپراتور»، «قفس/ قفص» و «انتر/ عن‌تر»، صورت‌های «امپراتور»، «قفس» و «ان‌تر» را به این علت برمی‌گزینیم که حرف‌های «ت»، «س» و «ا» ـ برخلاف حرف‌های «ط»، «ص» و «ع» ـ جزو حرف‌های قوس‌دار نیستند. از آنجایی که بلیت از زبان فرانسه گرفته شده است بنابراین ریشه این واژه فارسی یا عربی نمی‌باشد و می‌توان املای هر دو واژه را صحیح دانست ولی پیشنهاد می‌شود از حروف قوس‌دار استفاده نکنیم در نتیجه بهتر است از ”بلیت” به جای ”بلیط” استفاده کنیم.
شرح واژه بلیت: تکه کاغذی که بر روی آن مشخصاتی چاپ شده باشد حاکی از بها و تاریخ و محل استفاده ٔ آن، و غالباً برای ورود به سینما و تماشاخانه یا اتوبوس یا قطار راه آهن و غیره به کار رود.
منابع : جمشید سرمستانی، قواعد جامع املای فارسی، تهران، نشر سرمستان، 1390؛ در: http://virastari.persianblog.ir/post/61
واژه یاب فرهنگ فارسی معین: http://www.vajehyab.com/moein/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA
واژه یاب لغت‌نامه دهخدا: http://www.vajehyab.com/dehkhoda/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-2
برای این منظور به قسمت خبرنامه در پایین سایت مراجعه کنید و ایمیل خود به همراه استان محل سکونت خود را جهت دریافت پیشنهادها شگفت انگیز پول تیکت به ثبت رسانید.
اشتراک در خبرنامه امکان دریافت پیشنهاد‌های هیجان انگیز پول تیکت را از طریق پست الکترونیکی برای شما فراهم می آورد. در حالی که عضویت در سایت به منظور خرید بلیت و استفاده از مزایای باشگاه مشتریان پول تیکت به کار می‌رود.
برای ثبت مجموعه آبی خود در سایت پول تیکت به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و درخواست خود را مبنی بر ثبت مجموعه به ثبت برسانید.