ورود | ثبت نام

آکادمی ماساژ تبریز

  • آدرس: آذربایجان شرقی، شهر تبریز، ولیعصر، خیابان نگین پارک، پلاک ۵۷، طبقه ۴
  • تلفن: ۰۴۱-۳۳۳۷۰۲۰۲

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است

با فعال شدن رزرو آنلاین بلیت، به من اطلاع بده
لغو اطلاع رسانی فعال شدن رزرو آنلاین بلیت
نمایش نقشه
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

طبق تعریف استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور  ماساژ به عنوان یک شغل محسوب می‌شود. 

یکی از بهترین مراکز ماساژ در سطح تبریز که در خیابان ولیعصر واقع شده آکادمی آذربایجان شرقی می باشد این مرکز بی نظیر با محیط بهداشتی و بهترین خدمات ماساژ روز دنیا با کادری حرفه ای و مجرب توسط کارشناس حرفه ای فیزیولوژی در ایران، ماساژورهای ایرانی و تایلندی ویژه بانوان آموزش آناتومی و فیزیولوژی ماساژ به صورت خصوصی آموزش سبک سوئدی و آروماتراپی، بیومکانیک و ارگونومی آماده ارائه خدمات به شما سروران عزیز است.

از آنجا كه اين آکادمی داراي مراكز خدمات اسپا و ماساژ نيز مي باشد علاوه بر آگاهي بر نكات ريز اجرايي در اين حرفه، امكان جذب و بكارگيري هنرجويان علاقه مند را نيز در مراكز خود دارد. براي هنرجويان اين مركز مدرك بین المللی از سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور به هنرجو صادر خواهد شد.

اگر می خواهید فشارها و خستگی های زندگی روزمره را پشت سر بگذارید و یا اگر مایلید ظاهر خود را سرزنده و جوان نگاه دارید، حتماً انتخابی در حس خوب زندگی خواهید داشت. شعار آکادمی آذربایجان شرقی به شما عزیزان گرفتن ماساژ و یا مراقبت از پوست یک کار تجملی نیست، بلکه یک سرمایه گذاری ارزشمند است که روح و جسم شما به آن نیاز دارد.

انواع ماساژهایی که در مجموعه آکادمی بی نظیر تبریز ارائه می شود شامل آروماتراپی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ شمع، ماساژشیاتسو، ماساژ ایرانی، ماساژ کمپرس گیاهی (هربال)، ماساژ رفلکسولوژی، ماساژ تایلندی، ماساژ بافت عمقی (دیپ تیشو)، ماساژ سوئدیو غیره اشاره کرد.

آدرس مرکز ماساژ آکادمی تبریز : ولیعصر- خیابان نگین پارک- پلاک 57- طبقه 4

پس اگر به دنبال برگ تخفیف آکادمی ماساژ تبریز، تخفیفهای ویژه آکادمی ماساژ تبریز، کارت تخفیف آکادمی ماساژ تبریز، بلیط زنانه آکادمی ماساژ تبریز، آدرس مرکز آکادمی ماساژ تبریز، عکس آکادمی ماساژ تبریز، ویدیوی آکادمی ماساژ تبریز، قیمت بلیط آکادمی ماساژ تبریز، تخفیف بلیط آکادمی ماساژ تبریز هستید،می خواهید میهمان بهترین آکادمی ماساژ تبریز باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    آکادمی ماساژ تبریز کجاست؟

    تبریز - ولیعصر- خیابان نگین پارک- پلاک 57- طبقه 4


    شماره تلفن آکادمی ماساژ تبریز چند است؟

    041- 33370202