استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه

  • کرمانشاه- کرمانشاه- 22 بهمن- سی متری دوم- چهارراه گذرنامه
  • ۰۸۳- ۳۸۳۸۰۶۷۷

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه:

سانس بانوان استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه: روزهای فرد از ساعت 10 الی 16

سانس آقایان استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه: روزهای زوج و جمعه از ساعت 13 الی 16

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

در کوی بیست و دو بهمن کرمانشاه که نام قبلی آن کوی شش بهمن است مرکز شهر کرمانشاهست و به عنوان منطقه یک شهرداری شناخته شده است. در این محله از استان کرمانشاه استخر بی نظیر اشرفی اصفهانی با کادری حرفه ای و مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است.

از امکانات استخر سرپوشیده اشرفی اصفهانی کرمانشاه به استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، سیستم تهویه مطلوب، رختکن، بوفه، فروشگاه لوازم ورزشی، جای پارک آسان، بوفه و... می باشد. 

برای رهایی از بیماری هایی همچون افسردگی، استرس و خستگی استخر سرپوشیده اشرفی اصفهانی کرمانشاه بهترین درمان است.

یکی از نکاتی که پس از شنا باید رعایت شود شستشوی بدن با صابون یا شامپو بدن می باشد در واقع باید دوش بگیرید.

از نظر متخصصان پوست رطوبت برای بدن بخصوص پوست خیلی مفید است بخصوص سونای خشک برای اشخاصی که پوست چرب دارند بسیار مفید است.

استخر بی نظیر اشرفی اصفهانی 22 بهمن کرمانشاه مخاطب بانوان و آقایان است برای اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و نکته جالب توجه این است که بلیط خریداری شده از پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارد و چنانچه به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید نیز می توانید با کنسل کردن بلیط خریداری شده در قسمت تاریخچه خرید پروفایل خود در سایت یا اپلیکیشن پول تیکت، وجه پرداختی خود را دریافت نموده و برای هر تاریخ دیگری که می خواهید مجدد اقدام به خرید بلیط نمایید.

آدرس استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه : 22 بهمن- سی متری دوم- چهارراه گذرنامه

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، تخفیف های ویژه استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، کارت تخفیف استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، آدرس استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، بلیط کودکان استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، بلیط آقایان استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، عکس استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، ویدیوی استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، قیمت بلیط استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه، تخفیف بلیط استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر کرمانشاه باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.