ورود | ثبت نام

استخر بانک تجارت تهران

  • آدرس: تهران، شهر تهران، خیابان فردوسی جنوبی ، روبروی شهر و روستا ، کوچه هنر ، باشگاه ورزشی بانک تجارت
  • تلفن: ۰۲۱-۳۳۹۰۵۹۰۰

خدمات مجموعه

این مجموعه در حال حاضر به دلیل تعمیرات غیرفعال می باشد.
نمایش نقشه
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان
استخر بانک تجارت تهران

۱۴۰۱/۰۲/۲۲

این استخر باز شده؟
میشه رفت؟

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

میدان فردوسی یکی از مهم ترین میدان ها در تهران هست که در محور شرقی غربی، خیابان انقلاب اسلامی، در محور شمال، خیابان سپهبد قرنی  و در محور جنوب، خیابان فردوسی این میدان را قطع می‌کنند. از جمله اماکن مهم مثل دانشگاه علوم سیاسی، دانشکده کامپیوتر، وزارت آموزش و پرورش، اداره آموزش هنرهای دستی و .... می توان اشاره کرد.

به شنا ایده آل فکر کردید، امکانات بهداشتی و تجهیزات مناسب چطور؟ اگر همه این معیارها مد نظرتان هست پیشنهاد ما به شما استخر بی نظیر بانک تجارت  تهران است. که با یک شنا ایده آل در این استخر تهران تاثیرات آن را بر استقامت دستگاه گردش خون و تنفس، قابلیت جسمانی و افزایش قدرت ببینید .  

استخر سرپوشیده بانک تجارت تهران دارای امکاناتی بی نظیر شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، سونا بخار، سونا خشک، جکوزی، فروشگاه لوازم ورزشی، اتاق ماساژ، جای پارک آسان، بوفه، رختکن، کمد اختصاصی، کلاس آموزش خصوصی و عمومی شنا و غیره می باشد.

اگر از تنش کار و یک روز پر استرس خسته شده اید و ساکن شهر تهران هستید پیشنهاد پول تیکت را از دست ندهید به دور از اضطراب و استرس به استخر بی نظیر بانک تجارت بروید. البته کلیه بلیط های استخرها و پارک آبی تهران در پول تیکت بدون نیاز به نت برگ یا استخر کارت تخفیفی خاصی با تخفیف پیش فرض فروخته می شوند و اگر شما بلیط خود را پول تیکت تهران تهیه کنید، می توانید با دریافت تخفیف از ما، بلیط خود را نسبت به گیشه با درصد ارزانتر تهیه کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این مجموعه ورزشی مخاطب بانوان و آقایان است و محیط بهداشتی و مناسب برای یک روز عالی برای شما سروران است.

آدرس استخر بانک تجارت تهران : خیابان فردوسی جنوبی  - روبروی شهر و روستا - کوچه هنر - باشگاه ورزشی بانک تجارت

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر بانک تجارت تهران، تخفیف های ویژه استخر بانک تجارت تهران، کارت تخفیف استخر بانک تجارت تهران، بلیط زنانه استخر بانک تجارت تهران، بلیط آقایان استخر بانک تجارت تهران، آدرس استخر بانک تجارت تهران، بلیط کودکان استخر بانک تجارت تهران، عکس استخر بانک تجارت تهران، ویدیوی استخر بانک تجارت تهران، قیمت بلیط استخربانک تجارت تهران، تخفیف بلیط استخر بانک تجارت تهران یا تخفیف پارک آبی در تهران هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر بزرگ تهران باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر بانک تجارت تهران کجاست؟

    تهران - خیابان فردوسی جنوبی - روبروی شهر و روستا - کوچه هنر - باشگاه ورزشی بانک تجارت


    شماره تلفن استخر بانک تجارت تهران چند است؟

    021-33905900