استخر برادران شهید پورزند تهران

  • تهران- تهران- خیابان خاوران- خیابان میر هاشمی- نبش کوچه حسینی
  • ۰۲۱- ۳۳۷۱۹۵۹۲-۳

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر برادران شهید پورزند تهران:

سانس بانوان استخر برادران شهید پورزند تهران: شنبه و دوشنبه 7:30 الی 9، شنبه الی پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 13 و 13:30 الی 15، شنبه از ساعت 15:30 الی 17، روزهای فرد از ساعت 9:30 الی 11

سانس آقایان استخر برادران شهید پورزند تهران: یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16 الی 17:30 و 18 الی 19:30، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 16 الی 17:30، پنجشنبه از ساعت 18 الی 19:30، جمعه از ساعت 12 الی 13:30، 14 الی 15:30، 16 الی 17:30 و 17 الی 18:30، یکشنبه الی پنجشنبه از ساعت 20 الی 22:30

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

خاوران از محله های شهر تهران هست که در منطقه پانزده تهران واقع است. که بنام شاه‌رگ ارتباطی محله است از میدان خراسان آغاز شده و پس از پیوستن به بزرگراه آهنگ به صورتی بزرگراهی به نام خاوران در می‌آید. در این محله مجموعه ورزشی برادران شهید پورزند واقع هست که محیط بهداشتی و آب تمیز آن علاقمندان بسیاری را به خود اختصاص داده است.

از امکانات استخر بی نظیر برادران شهید پورزند تهران به استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، اتاق ماساژ، حمام سنتی، بوفه، فروشگاه لوازم ورزشی، جای پارک آسان، رختکن، کلاس آموزش شنا خصوصی و عمومی، کارتخوان، سیستم تهویه مطلوب و غیره اشاره کرد.

اگر برای رفتن به استخر برادران شهید پورزند خیابان خاوران نمیخواید از وسیله نقلیه شخصی استفاده نمایید نزدیکترین ایستگاه اتوبوس، ایستگاه عباسپور و نزدیکترین سامانه حمل و نقل سریع مترو ایستگاه میدان بسیج هست بدون دغدغه جای پارک و ترافیک به یک روز آرام و شاد بیاندیشید.

اگر نیاز به آرامش دارید، فکر می کنید روز کسل کننده ای را شروع کرده اید و دوست دار تغییر و تحول در خودتان هستید زمان را از دست ندهید یک مجموعه بی نظیر در شرق تهران که خوبی آن گردآوری تمام امکانات ورزشی و تفریحی در یکجا هست مجموعه ای بنام استخر سرپوشیده برادران شهید پورزند تهران است. این مجموعه مخاطب بانوان و آقایان است برای اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید بدون دغدغه و نیاز به پرینت بلیط خود را تهیه نمایید و هرزمان قصد رفتن به استخر دارید از آن استفاده نمایید.

آدرس استخر برادران شهید پورزند تهران : خیابان خاوران- خیابان میر هاشمی- نبش کوچه حسینی

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر برادران شهید پورزند تهران، تخفیف های ویژه استخر برادران شهید پورزند تهران، کارت تخفیف استخر برادران شهید پورزند تهران، بلیط زنانه استخر برادران شهید پورزند تهران، بلیط آقایان استخر برادران شهید پورزند تهران، آدرس استخر برادران شهید پورزند تهران، بلیط کودکان استخر برادران شهید پورزند تهران، عکس استخر برادران شهید پورزند تهران، ویدیوی استخر برادران شهید پورزند تهران، قیمت بلیط استخر برادران شهید پورزند تهران، تخفیف بلیط استخر برادران شهید پورزند هستید، می خواهید میهمان بهترین استخر در تهران باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.