22 بهمن مشهد (بهمن پویا)

  • خراسان رضوی- مشهد- بلوارمصلی- مصلی ۱۶
  • ۰۵۱-۳۳۶۵۷۹۲۲

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

مجموعه‌های اطراف

توضیحات

استخر و سونا 22 بهمن ( بهمن پویا ) مشهد:

استخر و سونا بانوان 22 بهمن (بهمن پویا ) مشهد: همه روزه از ساعت 14 الی 18
استخر و سونا آقایان 22 بهمن (بهمن پویا ) مشهد: همه روزه از ساعت 14 الی 21:30

22 بهمن مشهد (بهمن پویا)

۱۳۹۸/۰۳/۰۶

قیمت بلیطش چنده

پاسخ
22 بهمن مشهد (بهمن پویا)

۱۳۹۷/۱۱/۲۲

نقاط قوت
نقاط ضعف
  • خیلی اب اش کثیف بود

خیلی اب کثیف قیمت بلیط بالا است اب سرد اش اس خیلی کثیف. جکوزی اش خیلی اب اش داغ کرده خیلی بد. استخر خیلی کلر زده بود. و کف سالنش لیز خیلی کثیف

پاسخ
22 بهمن مشهد (بهمن پویا) 0 5 2.3

۱۳۹۷/۰۸/۰۸

نه خیلی خوب نه خیلی بده

پاسخ
22 بهمن مشهد (بهمن پویا)

۱۳۹۷/۰۹/۲۵

همه چیز استخر عالی و مرتبط بود

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

همیشه انتخاب یک استخری که تمامی امکانات رفاهی را فراهم داشته باشد یک مقدار سخته اما با رفتن به استخر بی نظیر بیست و دو بهمن  در استان مشهد  این امکان برایتان فراهم گشته که یک روز بانشاط و شاد را برای خود رقم بزنید.

اگر از تنش کار و یک روز پر استرس خسته شده اید و ساکن شهر مشهد هستید پیشنهاد پول تیکت را از دست ندهید به دور از اضطراب و استرس به استخر فوق العاده  بروید.

امکانات بی نظیر و عالی استخر  22 بهمن مشهد شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، حوضچه آب سرد، پارکینگ، حمام سنتی، اتاق ماساژ، رختکن، کارتخوان، سیستم تهویه مطلوب، بوفه، فروشگاه لوازم ورزشی، کلاس آموزش شنا، کلاس آب درمانی و غیره اشاره کرد.

این استخر برای بانوان یک مجموعه کاملی می باشد و جالب انگیزترین بخش، مجموعه محیط بهداشتی و آب تمیز این استخر است، که با توجه به اینکه شنا و رفتن به استخر علاقه مندان زیادی را درخور توجه خود قرار داده مجموعه استخر  22 بهمن مشهد (بهمن پویا) باگردآوری این امکانات، بسیار وجه تمایز خود را نسبت به استخرهای دیگر بالا برده است.

استخر  سرپوشیده 22 بهمن مشهد مخاطب بانوان و آقایان است که با مراجعه به سایت پول تیکت از زمان سانس ها بهره مند گردید و خوشبختانه در پول تیکت قابلیت رزرو استخرهای مشهد نیز فراهم است و با وجود سیستم رزرواسیون بلیط پول تیکت، شما می توانید بلیط تخفیف دار مشهد را برای هر تاریخ و سانسی که می خواهید تهیه کرده و پس از مراجعه به آن استخر، تنها با نشان دادن کدی که پس از خرید از پول تیکت برای شما پیامک می شود به مسئولین استخر، به راحتی و بدون ایستادن در صف و هرگونه معطلی پذیریش شوید.

آدرس استخر  22 بهمن مشهد : بلوارمصلی- مصلی ۱۶

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر  22 بهمن مشهد، تخفیفان های ویژه استخر  22 بهمن مشهد، کارت تخفیف استخر  22 بهمن مشهد، بلیط زنانه استخر  22 بهمن مشهد، بلیط آقایان استخر  22 بهمن مشهد، آدرس استخر  22 بهمن مشهد، بلیط کودکان استخر  22 بهمن مشهد، عکس استخر  22 بهمن مشهد، ویدیوی استخر  22 بهمن مشهد، قیمت بلیط استخر  22 بهمن  مشهد، تخفیف بلیط استخر  22 بهمن مشهد هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر مشهد باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.