استخر نزهت تهران

تهران، شهر تهران، خیایان ولی عصر ، ما بین یوسف آباد و ابتدای فاطمی ، کوچه بو علی سینا ، پلاک ۱/۳

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
این مجموعه تغییر کاربری داده است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

استخر نزهت در خیابان ولی عصر تهران واقع شده است. مجموعه ورزشی نزهت با مربی درجه یک که مورد تاییدفدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران می باشد و همچنین دارای ناجی بامدرک بین المللی در میان بانوان علاقمندان بسیاری را دارد. در این استخر شرایط بهداشتی برقرار است و نظافت آن به طور منظم انجام می‌شود. همچنین کادر حرفه ای استخر شما را در داشتن یک روز خوب همراهی می‌کنند. مزیت خرید بلیط استخر از سایت ما این است که به راحتی و با پرداختن بهای مناسب می‌توانید بلیط استخر را تهیه کرده و اگر نیاز به استرداد بلیط دارید، امکان آن را فراهم کرده ایم. 

امکانات استخر نزهت فاطمی 

امکانات استخر نزهت فاطمی تهران شامل این موارد هستند: استخر بزرگسالان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، سونا، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، بوفه، ماساژ، حمام ترکی، جای پارک آسان، سانس آزاد، رختکن با کمدهای الکترونیک، کارت خوان، سیستم تهویه مطلوب، ایروبیک، ایروبیک تای بو، استخر آب درمانی

آدرس مجموعه استخر نزهت تهران 

خیایان ولی عصر - ما بین یوسف آباد و ابتدای فاطمی - کوچه بو علی سینا - پلاک ۱/۳

از مشخصات استخر طول استخر 12 متر مربع، عرض استخر 3 متر مربع میتوان اشاره کرد. 

اگر خیلی فعالیت ندارید و یک کارمند پشت میز نشین هستید، شنا کردن و استخر رفتن را فراموش نکنید چون تنها ورزشی که تمام عضلات بدن باهم به خوبی کار می کنند و فعالیت دارند زمانی هست که به استخر می روید. اگر به سلامتی تان اهمیت می دهید استخر بی نظیر نزهت تهران پیشنهاد مناسبی برایتان است که علاوه بر شنا در محیطی بهداشتی، از اتاق ماساژ توسط ماساژور های مجرب بهره ببرید. آین مجموعه یکی از تمیزترین استخرهای تهران است.

استخر سرپوشیده نزهت تهران مخاطب بانوان است. این استخر فوق العاده با محیط بهداشتی و آب تمیز علاقمندان بسیاری را دارد چنانچه قصد رفتن به استخر را دارید در سایت پول تیکت مراجعه نمایید و علاوه بر تخفیف از استخر از تخفیفات ما بهره مند گردید و دریافت تخفیف از پول تیکت نیاز به استخر کارت یا نت برگ تخفیفی ندارد، همه تخفیف های مورد نظر شما برای خرید آنلاین بلیط استخرهای شرق تهران، استخرهای غرب تهران، استخرهای مرکز تهران، استخرهای حومه تهران، استخرهای شمال تهران، استخرهای جنوب تهران تنها با خرید آنلاین از سایت و اپلیکیشن پول تیکت به صورت خودکار اعمال می شود و دیگر نیازی به انجام هیچ کار اضافه ای نیست!

به دنبال پارک آبی فعال در تهران هستید؟ به صفحه معرفی پارک های آبی در سامانه پول تیکت مراجعه کنید.

طول استخر (متر): ۱۲
عرض استخر (متر): ۳

استخر نزهت تهران کجاست؟

تهران - خیایان ولی عصر - ما بین یوسف آباد و ابتدای فاطمی - کوچه بو علی سینا - پلاک ۱/۳


شماره تلفن استخر نزهت تهران چند است؟

021-88957257

امکانات اصلی مجموعه بوفه بوفه جکوزی جکوزی

مجموعه‌های اطراف

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه