استخر 22 بهمن تهران

  • تهران- شهر تهران- اتوبان شهید بابایی - زیرگذر لویزان -پل شهدای ارتش - داخل شهرک شهید فلاحی
  • ۰۲۱-۲۲۹۷۱۸۴۰-۱

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های مجموعه استخر 22 بهمن تهران:

سانس بانوان استخر 22 بهمن تهران: روزهای زوج از ساعت 8:30 الی 10، 10:30 الی 12 و 14 الی 15:30، 16 الی 17:30

سانس آقایان استخر 22 بهمن تهران: همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:30، جمعه از ساعت 21 الی 22:30

استخر 22 بهمن تهران

۱۳۹۶/۰۷/۲۷

یکی از ایرادات بسیار مهم این استخر........... بی برنامه گی در سرویس دهی هست.......... بارها به خاطره تعمیرات بدون اطلاع رسانی تعطیل می کنند................ بارها بخاطر مراسم مذهبی......... اعیاد.......... عزا............ نه یکی دو روز بلکه چند روز بدون اطلاع رسانی تعطیل می کنند

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

چه خوبه که یک استخر تمامی امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی را یکجا باهم داشته باشه؟ بله درست حدس زدید اون استخر فقط و فقط می تونه استخر سرپوشیده بیست و دو بهمن در استان تهران با بهترین متخصصین و کادری حرفه ای باشه. 

از امکانات استخر بی نظیر 22 بهمن لویزان تهران می توان به استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، بوفه، جای پارک آسان، کارتخوان، سیستم تهویه مناسب، رختکن مجزا، اتاق ماساژ، سالن بدنسازی، استخر آب درمانی، حمام سنتی و غیره اشاره کرد.

ورزش شنا علاقمندان زیادی را به خود اختصاص داده است اما برخی از افراد به دلیل بیماری و با تجویز پزشک نیاز به آب درمانی دارند استخر قیانوری این امکان را با محیط بهداشتی و تمیز برای این عزیزان فراهم نموده است.

این استخر برای بانوان و آقایان یک مجموعه کاملی می باشد و جالب انگیزترین بخش، مجموعه محیط بهداشتی و آب تمیز این استخر است، که با توجه به اینکه شنا و رفتن به استخر علاقه مندان زیادی را درخور توجه خود قرار داده مجموعه استخر بی نظیر 22 بهمن تهران  باگردآوری این امکانات، بسیار وجه تمایز خود را نسبت به استخرهای دیگر بالا برده است. و نکته جالب توجه این است که بلیط خریداری شده از پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارد و چنانچه به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید نیز می توانید با کنسل کردن بلیط خریداری شده در قسمت تاریخچه خرید پروفایل خود در سایت یا اپلیکیشن پول تیکت، وجه پرداختی خود را دریافت نموده و برای هر تاریخ دیگری که می خواهید مجدد اقدام به خرید بلیط نمایید.

آدرس استخر 22 بهمن تهران : اتوبان شهید بابایی - زیرگذر لویزان -پل شهدای ارتش - داخل شهرک شهید فلاحی

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر ۲۲ بهمن تهران، تخفیفان های ویژه استخر ۲۲ بهمن تهران، کارت تخفیف استخر ۲۲ بهمن تهران، بلیط زنانه استخر ۲۲ بهمن تهران، بلیط آقایان استخر ۲۲ بهمن تهران، آدرس استخر ۲۲ بهمن تهران، بلیط کودکان استخر ۲۲ بهمن تهران، عکس استخر ۲۲ بهمن تهران، ویدیوی استخر ۲۲ بهمن تهران، قیمت بلیط استخر ۲۲ بهمن تهران، تخفیف بلیط استخر ۲۲ بهمن تهران هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر در تهران باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر 22 بهمن تهران کجاست؟

    تهران - اتوبان شهید بابایی - زیرگذر لویزان -پل شهدای ارتش - داخل شهرک شهید فلاحی


    شماره تلفن استخر 22 بهمن تهران چند است؟

    021-22971840-1