مجتمع هتل و آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل

  • اردبیل- سرعین- سرعین-میدان گاومیش گلی - خیابان ژنرال
  • ۰۴۵-۳۲۲۲۴۰۶۰

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان
مجتمع هتل و آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل 0 5 5

۱۳۹۹/۰۴/۲۷

نقاط قوت
  • کیفیت اب
نقاط ضعف
  • ندارد

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از طبیعی ترین ابگرم های استان اردبیل که  برخوردار از چشمه اصلی است به نام استخر آبدرمانی ژنرال سرعین می باشد. که بخشی از هتل آپارتمان سپید سرعین محسوب می‌شود و از دو مجموعه جداگانه مردانه و زنانه تشکیل شده است.

علت انتخاب نام ژنرال برای این آبدرمانی سرعین به خاطر یکی از فرماندهان روس است که جراحت پای خود را با آب این چشمه معدنی درمان کرد.

مجموعه آبدرمانی ژنرال در ییلاق خوش آب و هوای سبلان که در هتل سه ستاره سپید سرعین با اتاق های تمیز و بزرگ که کوه سبلان به راحتی دیده می شود قرار دارد.

امکانات بی نظیر و عالی استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، حوضچه آب سرد، پارکینگ، حمام سنتی، اتاق ماساژ، رختکن، کارتخوان، سیستم تهویه مطلوب، بوفه، فروشگاه لوازم ورزشی، کلاس آموزش شنا، کلاس آب درمانی، استخر سرد، استخر گرم، سیستم ضدعفونی، سیستم رطوبت گیر جهت جذب بخارات معلق در هوا و تنفس راحت تر اشاره کرد. 

دمای آب استخر ژنرال 44 درجه سانتی گراد است. جهت اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و نکته جالب توجه این است که بلیط خریداری شده از پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارد و چنانچه به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید نیز می توانید با کنسل کردن بلیط خریداری شده در قسمت تاریخچه خرید پروفایل خود در سایت یا اپلیکیشن پول تیکت، وجه پرداختی خود را دریافت نموده و برای هر تاریخ دیگری که می خواهید مجدد اقدام به خرید بلیط نمایید.

آدرس استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل : سرعین-میدان گاومیش گلی - خیابان ژنرال

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، تخفیف های ویژه استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، کارت تخفیف استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، بلیط زنانه استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، آدرس استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، بلیط کودکان استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، بلیط آقایان استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، عکس استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، ویدیوی استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، قیمت بلیط استخر مجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل، تخفیف بلیط استخر شهیدمجتمع آبدرمانی ژنرال سرعین اردبیل هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر اردبیل باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.