استخر شهرداری اراک

مرکزی، شهر اراک، اراک، خیابان قائم مقام، رو به روی سپاه روح ا...

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
رزرو بلیت این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

جکوزی، سونای خشک و سونای بخار آپشن هایی است که در استخر شهرداری اراک از آن ها استفاده خواهید کرد. این استخر با سابقه خوبی که از خود ارائه داده است بین مراجعان محبوب است.

پول تیکت سعی کرده است استخر هایی با تایم بندی های مختلف را گردآوری کند. برای اطلاع از سانس استخر های بوکان و دیگر شهر های ایران به سایت ما مراجعه کرده و به راحتی کسب اطلاع کنید.

در شهر اراک از استان مرکزی خواهید توانست تابستان ها از خنکای آب پاکیزه استخر زیبای شهرداری اراک استفاده کنید و در فصل های دیگر هم شنای دل انگیزی داشته باشید. این استخر در شهرک صنایع اراک و خیابان قائم مقام ساخته شده است. از مواردی که نشان دهنده اهمیت مدیریت مجموعه به رضایت کاربران است می‌توان به تمیزی و ضد عفونی کردن مناسب آب اشاره کرد. سانس های استخر آلومینیوم سازی اراک در سایت ما درج شده است و موردی مناسب برای کسانی است که می‌خواهند از استخر استفاده کنند. البته این تمام ماجرا نیست و محیط خشک استخر هم با نظافت های دوره ای تمیز و آماده مراجعه عزیزان است. نظم و برخورد مناسب عوامل استخر باعث ایجاد یک تجربه عالی از آب تنی در این مجموعه برای شما فراهم خواهد کرد. بهای بلیت استخر شهرداری اراک در مقایسه با قیمت بلیط استخر های اراک در سطح خوبی قرار دارد.

امکانات موجود در این استخر شامل رختکن، کمد، حوضچه آب سرد، تول مه، پارکینگ، بوفه، ماساژ، سوناهای خشک و بخار است. اینکه تمام این امکانات یک جا موجود هستند، نوید یک روز عالی را می‌دهد البته این نکته نیز حائز است که بلیت استخر شهرداری اراک با قیمت خیلی خوبی به فروش می‌رسد. حتی امکان این را دارید که بلیت های آن را با اعمال تخفیف های بسیار عالی از سایت پول تیکت دریافت کنید. با سایت ما بلیت با امکان کنسلی و بدون نیاز به چاپ تهیه کنید. در صورتی که به هر دلیل مایل به مراجعه به استخر نباشید درخواست استرداد دهید تا وجه پرداختی به حساب شما بازگشت داده شود. بلیط استخر الغدیر اراک به عنوان یکی دیگر از استخر های خوب این شهر با همین شرایط در وب سایت ما قابل تهیه است. علاوه بر این استخر، برای خرید بلیط استخر در هر جای ایران با سایت پول تیکت اقدام کنید تا به سرعت بتوانید بهترین بلیط را خرید کنید.

 

استخر شهرداری اراک کجاست ؟

اراک، خیابان قائم مقام، رو به روی سپاه روح ا...


شماره تلفن استخر شهرداری اراک چند است ؟

۰۸۶۳۳۲۸۰۱۱۰

امکانات اصلی مجموعه جکوزی جکوزی سونا بخار سونا بخار
سایر امکانات

مجموعه‌های اطراف

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه
۵
کیفیت آب و تمیزی استخر
موقعیت مکانی و‌ دسترسی به حمل و‌ نقل
کیفیت برخورد پرسنل
کیفیت سرویس دهی و تنوع خدمات
نسبت قیمت به کیفیت مجموعه
نظرات کاربران (۱ نظر)
استخر شهرداری اراک
Hosseinfayez ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

عالي

این نظر برایم