فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
خرید بلیط استخرهای روباز مشهد

بهترین استخرهای روباز مشهد کدام‌اند؟ استخر روباز بهترین انتخاب برای روزهای گرم تابستان است؛ جایی که شما می‌توانید هم از امکانات یک استخر بهره‌مند شوید و هم در کنار استخر زمانی را به ریلکس کردن و آفتاب گرفتن اختصاص دهید. اغلب افراد رفتن به استخر در فضای باز را به استخرهای سرپوشیده ترجیح می‌دهند. ازدحام جمعیت در استخرهای عمومی سرپوشیده و شلوغی سانس‌های استخر ممکن است موجب شود شما نیز از رفتن به استخر صرف نظر کنید اما با وجود استخرهای روباز، می‌توانید علاوه بر شنا از هوای آزاد و آفتاب دلپذیر نیز لذت ببرید.
تاسیس استخرهای روباز مشهد بانوان و استخرهای روباز برای آقایان این فرصت را فراهم کرده است که از امکانات این مجموعه‌های آبی نهایت استفاده را ببرید. لیستی از استخرهای روباز ویژه بانوان و استخرهای روبازی که مختص به آقایان است را در همین صفحه از سایت پول‌تیکت مشاهده می‌کنید.

برای خرید بلیط استخر در مشهد، نام استخر مورد نظر را در همین صفحه جستجو کنید تا به صفحه خرید آنلاین بلیط استخر روباز مشهد هدایت شوید.

خرید بلیت استخر روباز مشهد

برای خرید استخرهای روباز یا خرید بلیط استخر بانوان در مشهد دیگر نیازی نیست مانند گذشته به درب مجموعه و گیشه بلیت فروشی استخر مراجعه کنید چراکه با وجود سایت‌هایی مانند پول تیکت خرید بلیت استخر به سادگی چند کلیک شده است. برای خرید بلیت استخر روباز آفتاب مشهد یا دیگر استخرهای روباز می‌توانید به صفحه معرفی آن استخر مراجعه کنید و پس از مطالعه ویژگی‌ها و امکانات مجموعه، اقدام به رزرو اینترنتی بلیط استخرهای روباز کنید. خرید بلیط استخرهای روباز مشهد از پول تیکت شامل تخفیف می‌شود.
به عبارتی قیمت بلیت استخر روباز مشهد یا قیمت بلیت پارک آبی در مشهد در شرایط خرید حضوری از گیشه استخر، گران‌تر از قیمت خرید اینترنتی بلیت از پول تیکت است. بنابراین اگر می‌خواهید هزینه کمتری بابت خرید بلیط استخر رو باز در مشهد بپردازید، ما خرید از مجموعه پول تیکت را به شما توصیه می‌کنیم.

رزرو اینترنتی بلیط استخر روباز مشهد

امکان رزرو اینترنتی استخرهای مشهد از طریق پول تیکت وجود دارد. بلیت استخر رو باز ارمغان مشهد، استخر روباز آفتاب و استخر روباز مشهد پارک ملت را می‌توانید به صورت آنلاین در پول تیکت رزرو کنید. چرا اغلب افراد رزرو آنلاین بلیط استخر را به خرید حضوری بلیت ترجیح می‌دهند؟ رزرو اینترنتی بلیط استخر روباز در مشهد از پول تیکت امکاناتی را در اختیارتان قرار می‌دهد که شامل خرید بلیت از درب استخر نمی‌شود.
برای مثال در خرید اینترنتی بلیت، شما می‌توانید بلیت را برای چند روز آینده رزرو کنید درحالی‌که بلیتی که درب مجموعه‌های آبی روباز فروخته می‌شود معمولا فقط برای همان روز قابل استفاده است. از طرفی دیگر در رزرو اینترنتی بلیت شما می‌توانید بلیط را استرداد کرده و هزینه‌ای که بابت خرید بلیت پرداخت کرده بودید را تمام و کمال بدون جریمه کنسلی از پول تیکت دریافت کنید. این موارد در کنار ده‌ها ویژگی دیگر، رزرو اینترنتی بلیت استخر را نسبت به خرید حضوری بلیت استخر روباز در مشهد در اولویت قرار داده است.

قیمت بلیت استخرهای روباز مشهد

قیمت بلیط استخرهای روباز در شهر مشهد بسته به امکانات و مساحت مجموعه متغیر است. قطعا هر چه یک مجموعه از آپشن‌های بیشتری برخوردار باشد، هزینه‌ای که بابت هر سانس استخر باید پرداخت شود نیز بیشتر خواهد بود. هزینه بلیت هر سانس استخر روباز در مشهد به عوامل زیر بستگی دارد:
موقعیت مکانی استخر: هزینه بلیط استخرهای روباز در مشهد بسته به محله‌ای که استخر در آن واقع شده است ممکن است متفاوت باشد.
امکانات و خدمات استخر روباز: هرچه یک مجموعه از امکانات بیشتری برخوردار باشد، قیمت بلیط آن بیشتر خواهد بود.

استخرهای روباز خوب از امکاناتی نظیر استخر بزرگسالان، استخر کودکان، سونا، جکوزی، فست فود، کافی شاپ و... برخوردار هستند. ارائه خدماتی چون خدمات ماساژ و اسپا، حمام ترکی و... نیز جزو امکانات بیشتری هستند که استخرهای روباز معمولی از آن‌ها برخوردار نیستند به همین‌خاطر هزینه کمتری دارند.
برای اطلاع از قیمت بلیط استخرهای روباز در مشهد، نام استخر مورد نظر را در سایت پول تیکت جستجو کنید.

با ورود به صفحه خرید بلیت استخر آقایان مشهد یا استخر بانوان، می‌توانید قیمت هر سانس به همراه تخفیف پول تیکت را مشاهده کنید. توجه داشته باشید قیمت تخفیف خورده استخرهای روباز مشهد فقط ویژه فروش از سایت پول تیکت است؛ خرید بلیت از محل استخر شامل این مبلغ تخفیف نخواهد بود.

سانس‌های مجموعه‌های آبی روباز در مشهد

برخی از استخرهای روباز در مشهد مانند استخر روباز پارک ملت مشهد ویژه آقایان است. برای مشاهده روزها و سانس‌هایی که می‌توانید از این استخر استفاده کنید، به صفحه معرفی استخر پارک ملت مراجعه کرده و در کنار اطلاع از سانس‌های استخر دیگر ویژگی‌ها و امکانات مجموعه را نیز مطالعه کنید.

برخی دیگر از استخرهای روباز در مشهد قابل استفاده برای بانوان و آقایان و حتی استخر کودکان مشهد در سانس‌های متفاوت هستند. استخرهای روباز ارمغان و آفتاب هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده است. برای اطلاع دقیق از سانس‌های هر یک، در همین صفحه بر روی استخر مورد نظر کلیک کرده و سانس استخرهای روباز مشهد را مشاهده کنید.