فیلتر های اعمال شده
نمایش همهاز ساعت تا


از تا تومانطول از تا متر
عرض از تا متر
عمق از تا متر
رزرو وقت ماساژ از بهترین مراکز ماساژ ایران

خدمات ماساژ

با رفتن به مراکز ماساژ، سلامتی را به خود تقدیم کنید و از دردهای عضلانی که در طول روز موجب ضعف کاری شما می‌شوند، دور باشید. خدمات ماساژی که در مراکز ماساژ ارائه می‌شود مختص به افراد خاصی نیست بلکه همه افراد برای داشتن زندگی و خواب بهتر می‌توانند بلیط وقت ماساژ را خریداری کنند. ما در تلاش هستیم با تمامی مراکز ماساژ ایران همکاری داشته باشیم و بتوانیم شرایط رزرو وقت ماساژ آنلاین را فراهم کنیم؛ از این سرویس در حال حاضر می‌توانید در رزرو وقت ماساژ مشهد، تهران، اصفهان، کرج، قم، تبریز استفاده کنید.

رزرو وقت ماساژ 

نیاز به رزرو وقت ماساژ برای خود دارید؟ بهترین مراکز ماساژ تمامی شهرهای ایران را در پول تیکت رزرو کنید و لذت یک ماساژ عالی را تجربه کنید. پول تیکت سامانه فروش آنلاین بلیط استخر و رزرو وقت ماساژ به صورت آنلاین است که آسانی و سهولت در خرید را به شما هدیه می‌دهد. 

قیمت ماساژ

قیمت ماساژ، از 120.000 تومان شروع می‌شود و تا 1.000.000 تومان ادامه می‌یابد. این هزینه وابسته به نوع ماساژ، تجربه و تخصص ماسور، موقعیت مکانی مرکز ماساژ و زمان ماساژ متفاوت است. در وبسایت پول تیکت، می‌توانید بلیط ماساژ را با قیمتی بسیار ارزانتر از بازار به دست آورید و آن را با تخفیف ویژه خریداری کنید. البته وابسته به اینکه در کدام شهر زندگی می‌کنید این قیمت متغیر است؛ قیمت ماساژ در تهران کمی بیشتر از دیگر شهرهای ایران است.