استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز

  • آذربایجان شرقی- تبریز- شاهگلی- روبروی لونا پارک- پشت ایستگاه مترو

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز:

سانس بانوان استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز: شنبه و پنج شنبه از ساعت 9 الی 17، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 9 الی 15:30، سه شنبه از ساعت 9 الی 18 و جمعه از ساعت 10 الی 14

سانس آقایان استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز: همه روزه از ساعت 18 الی 24

زمان استفاده از استخر 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز 0 5 4.4

۱۳۹۸/۱۰/۲۴

نقاط قوت
  • تمیزی
نقاط ضعف
  • کوچکی محیط

پاسخ
استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز 0 5 4.1

۱۳۹۸/۱۰/۰۹

نقاط قوت
نقاط ضعف
  • دسترسی مجموعه از خیابان اصلی دور و نامناسب است

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

مجموعه ورزشی اکسیژن یکی از بهترین و مجهزترین باشگاه‌های آذربایجان شرقی هدف از تأسیس این مجموعه، ارائه خدمات ورزشی در بالاترین سطح استاندارد می‌باشد.

همیشه از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. ماساژ در زیر آب از روشهای درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها می باشد. استفاده کنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار می گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره‌های زیر آب قرار می دهند. همچنین جکوزی دارای یک یا چند پله یا پاشویه است تا افرادی که از آن استفاده می‌کنند بتوانند بر روی آن بنشینند و عمل ماساژور ماهیچه پا و پشت را در تماس با آب پرفشار همراه با هوا انجام دهند. 

امکانات بی نظیر و فوق العاده استخر بی نظیر اکسیژن تبریز شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، اتاق هوازی، خدمات ماساژ، دوچرخه فضایی، حمام سنتی، بوفه، جای پارک آسان، سیستم تهویه مناسب، رختکن، کارتخوان، کمد اختصاصی، فروشگاه لوازم ورزشی، کلاس آموزش شنا خصوصی و عمومی می توان اشاره کرد.

شنا باعث بهبود عملکرد قلبیوعروقی، افزایش استقامت عضلات، کاهش چربی و دیگر اثرات مثبت در بدن می گردد، همچنین هنگام شنا هیچ نوع فشاری از طرف زمین وجود ندارد که این امر مفاصل را از فشار و کشیدگی دور نگاه می دارد و چنانچه اگر وسیله ای برای شناور ماندن مثل جلیقه داشته باشید فشار وارد کمتر هم می شود.

آدرس استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز : شاهگلی- روبروی لونا پارک- پشت ایستگاه مترو

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، تخفیف های ویژه استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، کارت تخفیف استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، بلیط زنانه استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، آدرس استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، بلیط کودکان استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، بلیط آقایان استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، عکس استخر حر تبریز، ویدیوی استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، قیمت بلیط استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز، تخفیف بلیط استخر مجموعه ورزشی اکسیژن تبریز هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر تبریز باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.