استخر بسیج ارومیه

  • آذربایجان غربی- شهر ارومیه- خیابان برق- خیابان بهار
  • ۰۴۴-۳۳۴۷۰۲۳۱

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخربسیج ارومیه:

سانس بانوان استخر بسیج ارومیه: شنبه از ساعت 10 الی 13 و 14:30 الی 18، دوشنبه از ساعت 10 الی 13 و 14:30 الی 16، چهارشنبه از ساعت 12:30 الی 15:30

سانس آقایان استخر بسیج ارومیه: یکشنبه از ساعت 14:30 الی 16ک30، سه شنبه از ساعت 14:30 الی 17:30، پنجشنبه از ساعت 14:30 الی 21:30 و جمعه از ساعت 14:30 الی 20:30

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

همیشه انتخاب یک استخری که تمامی امکانات رفاهی را فراهم داشته باشد یک مقدار سخته اما با رفتن به استخر بسیج  در استان ارومیه این امکان برایتان فراهم گشته که یک روز بانشاط و شاد را برای خود رقم بزنید.

یکی از روش های درمانی برای کاهش دردهای عضلانی و مفاصل راه رفتن در آب استخر به طور مرتب و تکرار در طول هفته است که شادابی و نشاط را برایتان به ارمغان می آورد و اسم علمی این روش آب درمانی یا هیدروتراپی می باشد.

اگر از تنش کار و یک روز پر استرس خسته شده اید و ساکن شهر ارومیه هستید پیشنهاد پول تیکت را از دست ندهید به دور از اضطراب و استرس به استخر فوق العاده  بروید.  

استخر بی نظیر بسیج ارومیه دارای امکاناتی بی نظیر شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، سونا بخار، سونا خشک، جکوزی، فروشگاه لوازم ورزشی، اتاق ماساژ، حمام سنتی، جای پارک آسان، بوفه، رختکن، کمد اختصاصی و غیره می باشد.

همیشه از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. ماساژ در زیر آب از روشهای درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها می باشد. استفاده کنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار می گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره‌های زیر آب قرار می دهند. همچنین جکوزی دارای یک یا چند پله یا پاشویه است تا افرادی که از آن استفاده می‌کنند بتوانند بر روی آن بنشینند و عمل ماساژور ماهیچه پا و پشت را در تماس با آب پرفشار همراه با هوا انجام دهند. 

استخر عالی و بی نظیر بسیج ارومیه مخاطب بانوان و آقایان است جهت اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و پول تیکت تنها سامانه تخصصی رزرو بلیت و خدمات استخرها و پارک های آبی سراسر ایران است که امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیت مجموعه های آبی کشور را به صورت سریع، مطمئن و با تخفیف های ویژه برای کاربران خود فراهم می کند. بلیت خریداری شده از پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارد و همچنین کاربران می توانند در صورت عدم استفاده از بلیت آن را کنسل کرده و وجه پرداختی خود را دریافت کنند. شما با استفاده از پول تیکت می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و خریدی آسان، امن و لذت بخش را تجربه کنید.

آدرس استخر بسیج ارومیه : خیابان برق- خیابان بهار

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر بسیج ارومیه، تخفیف های ویژه استخر بسیج ارومیه، کارت تخفیف استخر بسیج ارومیه، بلیط زنانه استخر بسیج ارومیه، آدرس  استخر بسیج ارومیه، بلیط کودکان استخر بسیج ارومیه، بلیط آقایان استخر بسیج ارومیه، عکس استخر بسیج ارومیه، ویدیوی استخر بسیج ارومیه، قیمت بلیط استخر بسیج ارومیه، تخفیف بلیط استخربسیج ارومیه هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر ارومیه باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر بسیج ارومیه کجاست؟

    ارومیه - خیابان برق- خیابان بهار


    شماره تلفن استخر بسیج ارومیه چند است؟

    044-33470231