استخر بهشت اصفهان

  • اصفهان- اصفهان- خیابان بهارستان- خیابان اردیبهشت- جنب پمپ بنزین فاز 2
  • ۰۳۱-۳۶۸۵۰۵۷۱

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس هایمجموعه استخر بهشت اصفهان:

سانس بانوان مجموعه استخر بهشت اصفهان: دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 12 الی 16، چهارشنبه از ساعت 12 الی 15، روزهای فرد و جمعه از ساعت 10:30 الی 15

سانس آقایان مجموعه استخر بهشت اصفهان: روزهای زوج و یکشنبه از ساعت 17 الی 18:30و 20 الی 22 سه شنبه، پنجشنبه و جمعه از ساعت 17 الی 19:30

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

در بیست کیلومتری جنوب شرقی شهر اصفهان خیابان بهارستان قرار دارد. از خیابان‌های اصلی بهارستان به خیابان‌های الفت، آزادی و ولی‌عصر، فروردین، اردیبهشت و ایثار می توان اشاره نمود. در خیابان اردیبهشت استخر معروف بهشت قرار دارد این استخر بی نظیر با محیط بهداشتی و آب تمیز آماده بروزترین خدمات به شما سروران گرامی هست.

استخر بی نظیر بهشت اصفهان دارای بهترین امکانات مفرح که شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، جای پارک مناسب، سانس آزاد، حوضچه آب سرد، آب درمانی (هیدروتراپی)، تونل مه، اتاق ماساژ، بوفه، سیستم تهویه مناسب، حمام ترکی، کارتخوان، آموزش خصوصی و عمومی شنا، فروشگاه لوازم ورزشی و رختکن می باشد. 

اگر نیاز به آرامش دارید، فکر می کنید روز کسل کننده ای را شروع کرده اید و دوست دار تغییر و تحول در خودتان هستید زمان را از دست ندهید. به پیشنهاد ما بیاندیشید همین الان ثبت نام نمایید و از امکانات عالی استخر سرپوشیده بهشت اصفهان بهره ببرید و تجربه خود را در قسمت دیدگاه کاربران با ما به اشتراک بگذارید.

از بهترین ویژگی جکوزی در استخر بهشت بهارستان اصفهان، به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می شود. ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان ها می باشد.   

این استخر بی نظیر مخاطب بانوان و آقایان است برای اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و بدون نیاز به پرینت بلیط خود را تهیه نمایید و از مزایای سایت بهره مند گردید. 

آدرس استخر بهشت اصفهان : خیابان بهارستان- خیابان اردیبهشت- جنب پمپ بنزین فاز 2

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر بهشت اصفهان، تخفیف های ویژه استخر بهشت اصفهان، کارت تخفیف استخر بهشت اصفهان، بلیط زنانه استخر بهشت اصفهان، آدرس استخر بهشت اصفهان، بلیط کودکان استخر بهشت اصفهان، بلیط آقایان استخر بهشت اصفهان، عکس استخر بهشت اصفهان، ویدیوی استخر بهشت اصفهان، قیمت بلیط استخر بهشت اصفهان، تخفیف بلیط استخر بهشت اصفهان هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر اصفهان باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.