استخر صبا (گز) اصفهان

 • اصفهان- شهر گز- ورودی گز- بلوار شهدا- خیابان ابوریحان- استخر صبا
 • ۰۳۱-۴۵۷۱۳۲۹۴-۴۵۷۱۳۲۹۷

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های استخر صبا (گز) اصفهان:

سانس بانوان استخر صبا اصفهان: پنجشنبه از سال 11 الی 13 و 13 الی 15، جمعه از ساعت 10 الی 12 و 12 الی 14

سانس آقایان استخر صبا اصفهان: چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 19 الی 21 و 21 الی 23، جمعه از ساعت 15 الی 17، 17 الی 19 و 19 الی 21

استخر صبا (گز) اصفهان 0 5 3.8

۱۴۰۲/۰۳/۰۹

نقاط قوت
 • مخصوص خانمها
نقاط ضعف
 • دوری از مرکز شهر

پاسخ
استخر صبا (گز) اصفهان 0 5 3.4

۱۴۰۱/۱۰/۲۶

نقاط قوت
 • برخورد مناسب پرسنل
نقاط ضعف
 • سونا بخار تاریک سرد و بوی نای خیلی بد

پاسخ
استخر صبا (گز) اصفهان 0 5 5

۱۴۰۱/۰۹/۲۳

نقاط قوت
 • عالی
نقاط ضعف
 • نداشت

پاسخ
استخر صبا (گز) اصفهان 0 5 4.6

۱۴۰۱/۰۹/۲۳

نقاط قوت
 • کیفت آب و تمیزی
نقاط ضعف
 • قیمت

پاسخ
استخر صبا (گز) اصفهان 0 5 4

۱۴۰۱/۰۹/۱۱

نقاط قوت
 • خیلی تمیزوشیک
نقاط ضعف
 • گرانی

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از بزرگترین و بهترین استخرها در اصفهان استخر صبا در منطقه گز است. که یک شنا دلچسب و شیرین را با کادری حرفه ای و مجرب بامدیریت سرکار خانم عارفیان برای شما به ارمغان می آورد.

شنا ورزشی است که مناسب تمام فصول می باشد اما استخر صبا اصفهان با بروزترین امکانات و محیط بهداشتی همراه با آب تمیز دسترسی شما را برای یک روز شگفت انگیز فراهم کرده است.

لذت استفاده از استخر چهار فصل فقط و فقط در استخر روباز صبا ورودی گز اصفهان می باشد. که مخاطب بانوان و آقایان است برای اطلاع از سانس استخر به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و قیمت بلیط این مجموعه نسبت به امکانات فوق العاده اش بسیار مقرون به صرفه و اگر در سایت پول تیکت ثبت نام نمایید علاوه بر تخفیف استخر می توانید از خود پول تیکت هم تخفیف و هم امتیاز دریافت نمایید و نکته جالب توجه این است که بلیط خریداری شده از پول تیکت نیاز به چاپ شدن ندارد و چنانچه به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید نیز می توانید با کنسل کردن بلیط خریداری شده در قسمت تاریخچه خرید پروفایل خود در سایت یا اپلیکیشن پول تیکت، وجه پرداختی خود را دریافت نموده و برای هر تاریخ دیگری که می خواهید مجدد اقدام به خرید بلیط نمایید..

امکانات فوق العاده و عالی استخر صبا (گز) شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، رختکن، بوفه، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی شیشه ای با آفتاب مستقیم، فروشگاه لوازم ورزشی، پارکینگ، استخر آب درمانی، حمام آفتاب، سرسره تونلی، سرسره پیچشی، ایروبیک در آب، سیستم تهویه مطلوب و غیره اشاره کرد.

آدرس استخر صبا گز برخوار اصفهان : ورودی گز- بلوار شهدا- خیابان ابوریحان

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر صبا گز برخوار اصفهان، تخفیف های ویژه استخر صبا گز برخوار اصفهان، کارت تخفیف استخر صبا گز برخوار اصفهان، بلیط زنانه استخر صبا گز برخوار اصفهان، آدرس استخر صبا گز برخوار اصفهان، بلیط کودکان استخر صبا گز برخوار اصفهان، بلیط آقایان استخر صبا گز برخوار اصفهان، عکس استخر صبا گز برخوار اصفهان، ویدیوی استخرصبا گز برخوار  اصفهان، قیمت بلیط استخر صبا گز برخوار اصفهان، تخفیف بلیط استخر صبا گز برخوار اصفهان هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر اصفهان باشد، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

  استخر صبا گز برخوار اصفهان کجاست؟

  گز - ورودی گز- بلوار شهدا- خیابان ابوریحان- استخر صبا


  شماره تلفن استخر صبا گز برخوار اصفهان چند است؟

  031-45713294-45713297