استخر هتل پرشین پلازا

تهران، شهر تهران، سهروردی شمالی، پایین‌تر از بهشتی، خیابان میرزای زینالی، پلاک ۴۲

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
رزرو بلیت این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

خرید اینترنتی بلیط استخر هتل پرشین پلازا تهران

سانس‌های استخر هتل پرشین پلازا تهران

ساعت کاری بانوان استخر هتل پرشین پلازا تهران: همه‌روزه از ساعت 10 الی 13

ساعت کاری آقایان استخر هتل پرشین پلازا تهران: همه روزه از ساعت 13 الی 16

استخر هتل پرشین پلازا در طبقه پنجم هتلی لوکس در شهر تهران قرار دارد و برای خدمات‌رسانی از تجهیزات استاندارد و نوین دنیا استفاده می‌کند تا بتواند بهترین خدمتان را به مراجعه‌کنندگان این مجموعه عرضه کند. آب استخر این مجموعه روزانه تسویه می‌شود اما برای اینکه بوی تسویه آن زننده نباشد، از تصفیه شنی برای تمیزی آب آن استفاده می‌شود. این استخر یکی از مکان‌های مناسب برای آموزش شنای کودکان است زیر در این استخر از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب استفاده می‌شود.

استخر هتل پرشین پلازا بیشتر برای کسانی ایجاد شده است که می‌خواهند از ترافیک سخت و طاقت فرسای تهران در امان بمانند. به همین دلیل اگر منزل شما در نزدیکی این هتل باشکوه است، می‌توانید از استخر آبی پرشین پلازا نهایت استفاده را ببرید. همانطور که می‌دانید در اوایل صبح و نزدیک تایم تمام شدن کارمندان که تقریبا نزدیک ظهر می‌باشد؛ بسیاری از بزرگراه‌ها قفل و عبور و مرور به شدت مختل می‌شود. به همین دلیل اگر می‌خواهید نهایت لذت و استفاده خود را از این مجموعه ببرید، پیشنهاد می‌کنیم تایم خود را به صورتی تنظیم کنید که بتوانید دسترسی راحتی به مجموعه پرشین پلازا داشته باشید. برای خرید بلیط این مجموعه می‌توانید به سایت پول تیکت مراجعه کرده و تایم دلخواه خود را رزرو کنید.

برای اینکه بتوانید فضای داخلی استخر و امکانات آن را بیشتر بشناسید در این بخش می‌خواهیم به تشریح این موارد بپردازیم. هتل پلازا برای اینکه بتواند رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را فراهم سازد استخر زیبا و بانشاطی را در دل خود جای داده است. اما بهتر است بدانید برای رفاه حال عزیزان سانس‌های استخر خود را به صورت عمومی هم ارائه داده است. داخل مجموعه روی نظافت تک تک بخش‌ها حساسیت خاصی به کار رفته است. به همین دلیل می‌توانید با خیال راحتی بلیط هتل پرشین پلازا را رزرو کنید. برای این هتل امنیت حرف اول را می‌زند از این رو سعی کرده بهترین ناجیان را برای مجموعه آبی خود برگزیند که اتفاق ناگواری افراد داخل آب را تهدید نکند. میان این صحبت‌ها لازم است عنوان کنیم تا اگر بدنبال استخرهای باکیفیت دیگری هستید، می‌توانید با رفتن به صفحه رزرو بلیط استخر آن‌ها را بیابید.

هتل پرشین پلازا سعی کرده در پایان هر روز کاری آب استخر خود را کلر زنی کرده و برای روز بعد آماده کند. در این صورت می‌توانید روی تمیزی آب استخر هتل حساب کنید که عاری از میکروب باشد. برای نظافت این مجموعه سعی شده تا از مواد درجه یک برای نظافت و کلر زنی استفاده شود تا حساسیت برخی شهروندان نسبت به نظافت مجموعه پلازا راحت باشد. همچنین سامانه پول تیکت سعی کرده تا با انتخاب مجموعه‌های باکیفیت در تهران، رفاه حال کاربران را مد نظر قرار دهد. برای درک بهتر این موضوع می‌توانید با رفتن به صفحه آدرس استخر تهران استخرهای باکیفیت دیگری را هم مشاهده کنید.

اگر شما از آن دسته مخاطبانی هستید که سلیقه‌تان انتخاب استخرهای روباز است، می‌توانید بلیط استخر روباز بلوط ولنجک تهران (چهارفصل) را برای تفریح خود انتخاب کنید. در این صفحه اطلاعات خوبی از موقعیت و امکانات داخلی استخر برای شما فراهم شد، شما هم می‌توانید با رزرو تایم دلخواه به سلامتی هرچه بیشتر روح و روان خود کمک کنید و امیدواریم که لحظات خوبی برای شما رقم بخورد.


مجموعه‌های اطراف

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه