ورود | ثبت نام

استخر یاس بندرعباس

 • آدرس: هرمزگان، شهر بندرعباس، خیابان طلوع، کوچه طلوع ۸
 • تلفن: ۰۷۶-۲۱۸۲۱۹۴۰

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است

با فعال شدن رزرو آنلاین بلیت، به من اطلاع بده
لغو اطلاع رسانی فعال شدن رزرو آنلاین بلیت
نمایش نقشه
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان
استخر یاس بندرعباس 0 5 3.6

۱۴۰۱/۰۲/۲۳

نقاط قوت
 • تمیزی
نقاط ضعف

ا

پاسخ
استخر یاس بندرعباس 0 5 4.3

۱۳۹۸/۰۴/۳۰

نقاط قوت
 • آب تمیز
 • حوضچه آب سرد
نقاط ضعف
 • سانس های موجود

خیلی خوبه

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

همانطور که در کامنت‌های این استخر قابل مشاهده است، تمیزی یک استخر اهمیت بسیار بالایی برای مراحعه کنندکان دارد و مجموعه یاس توانسته به خوبی این تمیزی و نظافت را در استخر خودش پیاده سازی کند. دلیل این همه تمیزی چیزی تنها مسئولیت پذیری مدیریت محترم این مجموعه نسبت به مراجعه کنندگان است. به این دلیل که با حساسیت بالایی پرسنل این مجموعه را انتخاب کرده و توانسته با استفاده از این نیروهای متخصص و ماهر یک محیط کاملا ایزوله و مرغوب را برای استفاده همشهریان بندرعباسی به ارمغان آورد. این نیروها در پایان هر شب به نظافت کامل مجموعه می‌پردازند و موادی که برای تمیزی استخر استفاده می‌کنند از مواد درجه یک بازار است تا بتوانید با خیال راحت روی آلوده نبودن این مجموعه آبی حساب باز کنید. وبسایت پول تیکت با درک این موضوع بلیط استخر یاس بندرعباس را وبسایت خودش فراهم آورده است تا بتوانید به صورت اینترنتی روز و تایم دلخواه را برای اوقات فراغتتان انتخاب کنید.

عوامل نگهبان این مجموعه که در حال محافظت و حراست از مجموعه هستند، همواره سعی بر این دارند که خطری امنیت مراجعه کنندگان محترم را تهدید نکند. به عنوان مثال همواره در حال رصد مجموعه آبی هستند تا مشکلی برای هیچ یک از همشهریان هرمزگانی پیش نیاید. همچنین ناجیان استخدام شده در استخر با حساسیت بالایی انتخاب شده‌اند که از مدارک معتبر و استانداردی بهره‌مند هستند. آن‌ها همواره سطح آب و فضای استخر را چک می‌کنند تا مشکلی برای شما عزیزان پیش نیاید. از این رو اگر فرزند دلبندتان را در فضای کم عمق رها کردید و ناخواسته به سمت قسمت عمیق آمد؛ ناجیان به او هشدار می‌دهند که اگر شنا بلد نیست به این سمت نیاید. اگر اتفاق ناگوارتری رخ داد و کودک شما در حال غرق شدن بود،ناجیان این مجموعه با توانایی خود می‌توانند از بروز اتفاقات ناگوارتر جلوگیری کرده و او را نجات دهند. اگر با توضیحات ما مشتاق به خرید بلیط استخر بندرعباس شده‌اید، تنها کافیست به لینک مربوطه مراجعه کنید.

در مجموعه آبی استخر یاس بندرعباس محیطی برای ماساژ هم وجود دارد که اگر خواهان این هستید تا بتوانید از یک مرکز ماساژ استفاده کنید، کافیست به لینک مربوطه بروید. در این راستا اگر می‌خواهید یک پک کامل ریلکسی عضلات و آرامش فکری را تجربه کنید، می‌توانید از سونا خشک، بخار و جکوزی استخر یاس استفاده کنید تا در نهایت خودتان را آماده روزهای پرکار پیش رو کنید، باید خرید بلیط استخر را در دستور کار خود قرار دهید.

  استخر یاس بندرعباس کجاست؟

  بندرعباس - خیابان طلوع- کوچه طلوع 8


  شماره تلفن استخر یاس بندرعباس چند است؟

  076-21821940