پارک آبی بندرعباس

هرمزگان، شهر بندرعباس، بین چهارراه دانشگاه و چهارراه داماهی، ساختمان شمـس (گاز)، طبقه پنجم، واحد ۱۷
۵.۰ (۲ نظر)

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
رزرو بلیت این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

پارک آبی بندرعباس را می‌توان یکی از فضاهای جذاب برای استفاده از آب در نظر گرفت، تلفیق یک محیط پارک مانند با فضایی مثل استخر قطعا ترکیب برنده است. در این سال‌ها که ساخت پارک آبی در ایران رواج زیادی پیدا کرده، بندرعباس هم از این قافله عقب نمانده و شروع ساخت این پارک به عنوان اولین پارک آبی کشور کرده است. وبسایت پول تیکت هم برای اینکه شهروندان بندرعباسی بتوانند با خیال راحت زمانی که احداث پارک انجام شد، بلیط آن را رزرو کنند. رزرو بلیط پارک آبی به راحتی از طریق وبسایت ما انجام پذیر است، به همین دلیل کافیست تا به لینک‌های مربوطه بروید تا این عملیات به سرانجام برسد.

پارک آبی بندر عباس قرار است به امکانات روز جهان مجهز گردد و توانایی پذیرش تعداد زیادی از مراجعه کنندگان را دارد، به عنوان مثال ترکیبات مهیجی مانند: رودخانه، دریاچه نیمه خروشان، دریاچه نیمه خروشان، دستگاه موج سواری، سرسره‌های متنوع، سونا، جکوزی و... از امکاناتی هستند که این مجموعه به آن مجهز است، اگر چنانچه به پارک آبی علاقه ندارید، می‌توانید از استخر پروانه بندرعباس هرمزگان استفاده کنید. همچنین مجموعه آبی بندرعباس به دو بخش VIP و معمولی مجهز است که همشهریان بندرعباسی بتوانند با خیال راحت از هر بخشی که دلشان خواست استفاده کنند. شاید بتوان تم اجرا شده در پارک آبی بندر عباس را به عنوان یک تم جذاب و در بخش خودش به عنوان اولین مجموعه آبی سرباز در نظر گرفت.

فضای این پارک سعی شده از شهرهای جنوبی ایران الگو برداری شود، به این صورت که در ساخت آن بسیار سعی شده تا از قلعه استفاده شود که در اکثر شهرهای جنوبی ایران آن را شاهد هستید. اگر با تمام توضیحات بالا خواستار این هستید که رزرو بلیط اینترنتی پارک آبی با تخفیف را تجربه کنید، کافیست روی لینک مربوطه کلیک کرده تا بتوانید از آن بهره‌مند شوید. دلیل انتخاب روباز بودن مجموعه، آفتاب دل‌انگیز و همیشه داغ بندرعباس بوده است که در تمام فصول سال این مجموعه را قابل استفاده خواهد کرد. در کنار تمام این جزئیات لازم است ذکر کنیم که اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به استخر معمولی علاقه دارید، می‌توانید خرید آنلاین بلیط استخر بندرعباس را تجربه کنید.

مجموعه در حال ساخت است.

امکانات اصلی مجموعه بدنسازی بدنسازی جکوزی جکوزی

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه
۵.۰
کیفیت آب و تمیزی استخر
موقعیت مکانی و‌ دسترسی به حمل و‌ نقل
کیفیت برخورد پرسنل
کیفیت سرویس دهی و تنوع خدمات
نسبت قیمت به کیفیت مجموعه
نظرات کاربران (۲ نظر)
پارک آبی بندرعباس 0 5 5
امیر علی شب چهره ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

عالی

کیفیت آب و تمیزی استخر
موقعیت مکانی و‌ دسترسی به حمل و‌ نقل
کیفیت برخورد پرسنل
کیفیت سرویس دهی و تنوع خدمات
نسبت قیمت به کیفیت مجموعه
این نظر برایم
پارک آبی بندرعباس 0 5 5
hosseinmahmodi ۱۴۰۲/۰۸/۱۲

نقط قوت

عالی

کیفیت آب و تمیزی استخر
موقعیت مکانی و‌ دسترسی به حمل و‌ نقل
کیفیت برخورد پرسنل
کیفیت سرویس دهی و تنوع خدمات
نسبت قیمت به کیفیت مجموعه
این نظر برایم