ورود | ثبت نام

استخر دانشگاه صنعتی شاهرود

  • آدرس: سمنان، شهر شاهرود، دانشگاه صنعتی شاهرود
  • تلفن: ۰۲۳-۳۲۳۹۲۲۰۴

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است

با فعال شدن رزرو آنلاین بلیت، به من اطلاع بده
لغو اطلاع رسانی فعال شدن رزرو آنلاین بلیت
نمایش نقشه
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

بلیت استخر دانشگاه صنعتی شاهرود که یکی از بهترین استخرهای این شهر است را به صورت اینترنتی از پول تیکت خریداری کنید. با خرید اینترنتی بلیط استخر از این سایت، از تخفیف ویژه بهره‌مند خواهید شد. استخر دانشگاه صنعتی شاهرود از امکاناتی نظیر حوضچه آب سرد، سونا، جکوزی، بوفه و... برخوردار است. برای رفتن به این استخر باید به دانشگاه صنعتی شاهرود بروید اما برای خرید بلیط نیازی به حضور درب گیشه بلیط فروشی نیست چراکه تیم وب سایت پول تیکت فرصتی را فراهم کرده است که بتوانید به صورت کاملا اینترنتی و بدون نیاز به چاپ بلیت از خدمات مجموعه استفاده کنید. 

استفاده از تخفیف تنها یکی از مزایای خرید اینترنتی بلیط استخر در شاهرود است. از دیگر مزایای خرید آنلاین بلیت استخر باید به مواردی چون امکان استرداد بلیط نیز اشاره کرد. امکان شرکت در کلاس‌های یادگیری شنا نیز در برخی از استخرهای شاهرود وجود دارد.

افراد زیادی هستند که علاقه زیادی به آب و تفریحات آبی دارند، به همین دلیل این افراد همواره به دنبال بهترین استخرهای موجود در شهرشان می‌گردند. طی تحقیقات و تجربه افراد متفاوت این موضوع ثابت شده است که استخر دانشگاه صنعتی شاهرود یکی از بهترین استخرهای این شهر است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید می‌خواهید برای یکبار هم شده این مجموعه را امتحان کنید، می‌توانید از طریق صفحه خرید آنلاین بلیط استخر دانشگاه صنعتی شاهرود اقدام نمایید.

همچنین شاید شما از آن دسته افرادی باشید که استخر دانشگاه صنعتی را تجربه کرده‌اید، در این صورت ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از دیگر مجموعه‌های آبی شهر شاهرود هم استفاده نمایید. انجام این کار چندین مزیت دارد، یکی از این مزیت‌ها بهره‌مندی از تخفیف است. به این صورت که ممکن است برخی از مجموعه‌ها تخفیف‌های جالبی روی بلیط‌هایشان گذاشته باشند. برای استفاده از این تخفیف‌ها می‌توانید از صفحه خرید آنلاین بلیط استخر شاهرود دیدن نموده و مجموعه‌های دارای تخفیف را پیدا کنید.

همچنین ممکن است که شما شهروند شاهرود نباشید یا اگر شهروند شاهرود هستید، ممکن است که بخواهید به شهر دیگری سفر کنید و بدانید که کدام یکی از استخرهای آن شهر تخفیف‌های جذابی گذاشته است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها روز خود را بسازید. در این صورت می‌توانید به صفحه وبسایت پول تیکت مراجعه کرده و دنبال شهر مربوطه خود باشید تا بتوانید از طریق آنجا از مزایایی که مجموعه‌های آبی برای جذب مخاطبان قرار داده‌اند، استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر خواستید به غیر از استخر دانشگاه صنعتی از استخر دیگری مانند استخر موج شاهرود استفاده نمایید، می‌توانید به صفحه مربوطه بروید.

 در نهایت تیم پول تیکت برای تک تک شما کاربران که از خدمات ما استفاده می‌کنید آرزو می‌کند لحظات خوشی را تجربه کرده باشید. در نهایت هم امیدواریم که با ساختن خاطرات خوش برای شما و اطرافیانتان بتوانیم در بزرگ شدن خانواده پول تیکت نقش داشته باشیم.

    مرکز آموزش های آزاد دانشگاه صنعتی شاهرود کجاست؟

    شاهرود، دانشگاه صنعتی شاهرود


    شماره تلفن مرکز آموزش های آزاد دانشگاه صنعتی شاهرود چند است؟

    023-32392204