استخر هتل شیرازیس

فارس، شهر شیراز، خیابان رودکی، ابتدای خیابان مکتبی، هتل شیرازیس

نوع پذیرش مورد استفاده آقایان و بانوان
رزرو بلیت این مجموعه در حال حاضر غیرفعال است
بدون نیاز به پرینت بلیت بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت قابلیت کنسلی آنلاین بلیت
تخفیف‌های شگفت انگیز تخفیف‌های ویژه ارزان‌تر از گیشه
تخفیف‌های شگفت انگیز پشتیبانی ۲۴ ساعته

هتل شیرازیس دارای استخری عالی است که در استان فارس و شهر زیبای شیراز ساخته شده است. برای مراجعه به این استخر از خیابان رودکی و خیابان مکتبی به هتل شیرازیس بروید اما با جامع وب سایت پول تیکت که قابلیت استعلام قیمت بلیط استخر های شیراز را به طور کامل فراهم کرده است، بلیت استخر هتل شیرازیس را با قیمت خیلی مناسب تهیه نمایید. این استخر بزرگسالان که دارای ابعاد دوازده در بیست و پنج متری است، برای میهمانان هتل سرویس دهی می‌کند. 

با مراجعه به استخر شیرازیس از امکانات مختلفی قابلیت استفاده دارید که شامل سونا های خشک و بخار، جکوزی خوب، کافی شاپ مجهز و کلاس های آموزش شنا هستند. دیگر آپشن هایی که این استخر را جذاب می‌کند تصفیه آب به موقع و برقراری همیشگی نظافت در محیط هتل و خود استخر است. دوش های متعدد برای رعایت بهداشت قبل و بعد از ورود به استخر تعبیه شده اند که کاربرد مناسبی برای مراجعان ایجاد خواهند کرد. قابلیت استفاده در تمام فصل های سال از ویژگی های خوب دیگر این مجموعه آبی است که تجربه لذت بخشی از مراجعه به آن برای شما خواهد شد. 

شنا از ورزش های مفرح و مفیدی است که برای تمام سنین توصیه می‌شود البته شرایط استاندارد محیطی که در آن به ورزش شنا می‌پردازید بسیار مهم است. استخر هتل شیرازیس بهترین شرایط را مطابق با استاندارد های بهداشتی یک استخر برای شما فراهم کرده است. 

اگر می‌خواهید با دیگر استخر های شهر شیراز آشنا شوید از صفحه دسته بندی وب سایت استفاده کنید اما بلیط استخر بعثت شیراز یک گزینه مناسب برای خرید است. با مراجعه به استخر هتل شیرازیس هر زمان که احتیاج به استراحت و خوراکی جهت تامین انرژی بدن داشته باشید خواهید توانست از کافی شاپ آن جا استفاده کنید. 

در صورت خرید بلیط استخر از سایت ما تخفیف های استثنایی در قیمت خواهید شد و بدون نیاز به پرینت گرفتن بلیت خواهید توانست به استخر شیرازیس مراجعه کنید. به محض استرداد بلیط استخر، وجه پرداختی شما بازگشت داده خواهد شد.

کاربران عزیز این استخر پذیرش ازاد ندارد و فقط مختص میهمانان هتل می باشد.

امکانات اصلی مجموعه بوفه بوفه جکوزی جکوزی

مجموعه‌های اطراف

امتیاز کاربران به این مجموعه

برای ثبت نظر درباره این مجموعه،

ابتدا در پول تیکت ثبت‌ نام کنید و

یا وارد سایت شوید


دریافت ۵۰ امتیاز به ثبت نظر برای این مجموعه