ورود | ثبت نام
موردی یافت نشد.

استخر خانوادگی

استخرهای خانوادگی مجموعه‌هایی هستند که امکان رزرو آن‌ها برای خانواده‌ها در یک سانس وجود دارد. اگر می‌خواهید در کنار اعضای خانواده خود به تفریح و ورزش بپردازید، می‌توانید از خدمات استخرهای خانوادگی استفاده کنید. در همین صفحه لیستی از استخرهای خانوادگی را مشاهده می‌کنید که بلیط آن‌ها را می‌توانید با تخفیف از طریق پول تیکت رزرو کنید. 

رزرو بلیط استخر می‌تواند یک تفریح عالی برای روزهای تعطیل باشد مخصوصا اگر بتوانید در کنار دیگر اعضای خانواده خود به استخر بروید. ما در سامانه پول تیکت فرصتی را برای خانواده‌ها فراهم کرده‌ایم که بتوانید از این فرصت عالی با قیمت مناسب استفاده کنید. به تصور برخی از افراد رزرو یک سانس استخر خانوادگی در تهران یا دیگر شهرها بسیار پرهزینه است درحالی‌که می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب اقدام به خرید بلیط استخر تهران یا دیگر شهرها به صورت خانوادگی کنید. 

خرید بلیط استخر خانوادگی

با خرید بلیط استخر خانوادگی یک روز مفرح و سراسر آرامش را به خانواده خود هدیه دهید. رفتن به استخر و شنا کردن یک ورزش مفید است که نه تنها در بهبود سلامت جسمانی، بلکه در سلامت روح و روان نیز نقش بسزایی دارد. شنا کردن همچنین موجب کالری سوزی نیز می‌شود. با این تفاسیر می‌توان گفت شنا یکی از بهترین فعالیت‌های ورزشی است که در تمامی فصول سال می‌توانید از آن استفاده کنید. با خرید بلیط استخرهای سرپوشیده تهران حتی در فصول سرد سال نیز می‌توانید از خدمات مجموعه‌های آبی استفاده کنید. ما در پول تیکت خرید بلیط استخرهای خانوادگی را برای شما به ساده‌ترین شکل ممکن امکان پذیر کرده‌ایم.

قیمت بلیط استخر خانوادگی

قیمت تهیه بلیط استخرهای خانوادگی به موارد متعددی بستگی دارد. امکانات استخر، لاکچری یا معمولی بودن مجموعه، موقعیت مکانی استخر، مساحت و بزرگی مجموعه و حتی تعداد نفراتی که قصد رزرو یک سانس به صورت خانوادگی را دارند، بر قیمت بلیت استخرهای خانوادگی تاثیرگذار است. خبر خوب این است که می‌توانید بلیت این استخرها را با تخفیفی ویژه از پول تیکت تهیه کنید.