استخر آفتاب دو اصفهان

 • اصفهان- اصفهان- خیابان کاوه- بعد از ترمینال کاوه- پل جابربن انصاری- خیابان ابوریحان بیرونی- خیابان اشراق شمالی- خیابان برازنده- کوچه پانزده- مجتمع مسکونی برج های آفتاب- استخر آفتاب دو
 • ۰۳۱-۳۴۵۸۸۷۶۵

خدمات مجموعه

بلیت فروشی این مجموعه در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا غیرفعال است.
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان
استخر آفتاب دو اصفهان 0 5 3

۱۳۹۸/۰۳/۳۱

نقاط قوت
 • آب تمیز
 • پرسنل خوب
نقاط ضعف
 • کوچک بودن استخر
 • خدمات کم استخر

استخر کوچک و آرام و تمیز

پاسخ
استخر آفتاب دو اصفهان 0 5 2.6

۱۳۹۷/۱۱/۲۲

نقاط قوت
 • تمیز بود.
 • سونا خوبه.
نقاط ضعف
 • کوچیک بود.
 • صدا زیاد بود‌.
 • شلوغ بود.
 • دور بود.

خوب نبود

پاسخ
استخر آفتاب دو اصفهان 0 5 3.6

۱۳۹۷/۰۹/۲۹

عالی عالی عالی

پاسخ
استخر آفتاب دو اصفهان 0 5 4.7

۱۳۹۷/۰۷/۱۱

عالی عالی عالی

پاسخ
استخر آفتاب دو اصفهان 0 5 4.4

۱۳۹۷/۰۵/۰۷

خیلی عالی هست این استخر

پاسخ
متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

سومین شهر بزرگ ایران شهر اصفهان است. این شهر بی نظیر مسافران و گردشگران بسیاری را دارا می باشد. یکی از مراکز تفریحی و شادی آور در استان اصفهان که علاوه بر ساکنین شهر، گردشگران هم به استخر آفتاب دو علاقمند می باشند.

محیط بهداشتی و آب تمیز استخر آفتاب دو ترمینال کاوه مخاطب بانوان و آقایان علاقمند به رشته ورزش شنا می باشد که یک روز بی نظیر و مفرح را برایتان به ارمغان می آورد.

شنا در وضعیت درازکش به بازگشت خون وریدی به سمت قلب کمک کرده و جریان گردش خون را آسان می سازد پس با شنا در استخر و سونا آفتاب دو اصفهان علاوه بر تفریح، با این ورزش باعث نرم و انعطاف پذیری مفاصل و رباط های بدنتان شده اید. آقایان و بانوان علاقمندان به شنا میتوانند بامطالعه سانسهای ذکر شده در طول هفته از تفریحات سالم و نشاط بخش استخر استفاده نمایید.

استخر سرپوشیده آفتاب دو دارای امکانات از جمله : استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، جای پارک مناسب، سانس آزاد، حوضچه آب سرد، ایروبیک در آب، ماساژ، بوفه، حمام سنتی با هزینه جداگانه، حمام آفتاب، تونل مه، سیستم تهویه مناسب، حمام ترکی، کارتخوان، آموزش خصوصی و عمومی شنا و رختکن می باشد.

پیشنهاد آموزشی ما بابت استفاده از استخر آفتاب دو اصفهان پل جابربن انصاری، علاوه براینکه با شنا کردن کالری می سوزانید حجم خالص ماهیچه های بدنتان را هم نیز افزایش می دهید، که این امر باعث می شود متابولیسم بدنتان افزایش یابد حتی از نظر علمی با شنای آرام و خیلی معمولی 500 کالری در ساعت می سوزانید درصورتی که یک شناگر حرفه ای حدودا 700 کالری انرژی مصرف می کند. پس نتیجه میگیریم علاوه بر لذت بخش بودن و حس آرامش مکان خوبی برای سفت شدن عضلات بدنمان هم می باشد.

آدرس استخر آفتاب دو اصفهان : خیابان کاوه- بعد از ترمینال کاوه- پل جابربن انصاری- خیابان ابوریحان بیرونی- خیابان اشراق شمالی- خیابان برازنده- کوچه پانزده- مجتمع مسکونی برج های آفتاب

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر آفتاب دو اصفهان، تخفیف های ویژه استخر آفتاب دو اصفهان، کارت تخفیف استخر آفتاب دو اصفهان، بلیط زنانه استخر آفتاب دو اصفهان، آدرس استخر آفتاب دو اصفهان، بلیط کودکان استخر آفتاب دو اصفهان، بلیط آقایان استخر آفتاب دو اصفهان، عکس استخر آفتاب دو اصفهان، ویدیوی استخر آفتاب دو اصفهان، قیمت بلیط استخر آفتاب دو اصفهان، تخفیف بلیط استخر آفتاب دو اصفهان هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر اصفهان باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.