استخر ارم کرج

  • البرز- شهر ماهدشت- خیابان بی بی سکینه -روبروی کلانتری - استخر ارم
  • ۰۲۶-۳۷۳۱۴۰۸۵

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

توضیحات

سانس های مجموعه استخر ارم کرج:

سانس بانوان استخر ارم کرج:  شنبه الی پنجشنبه از ساعت 9 الی 15 

سانس آقایان استخر ارم کرج: شنبه الی پنجشنبه از ساعت 16 الی 23 و جمعه از ساعت 10 الی 23:30

 

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

استخر ارم ماهدشت کرج از سال 1394 در خیابان بی بی سکینه فعالیت خود را آغاز نموده است این استخر بی نظیر با مدت زمان هر سانس 90 دقیقه مخاطب بانوان و آقایان هست. یک استخر با محیطی بهداشتی و آب تمیز در استان البرز تنها استخر ارمِ که توانسته با ارائه خدمات آموزش غواصی و شنا بصورت حرفه ای به بزرگسالان و کودکان امتیازات ویژه ای را کسب نماید.

استخر با آرامش ارم کرج دارای امکانات از جمله استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، حوضچه آب سرد، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، پارکینگ، بوفه، رختکن، کارتخوان، سیستم تهویه مناسب، حمام سنتی، سرسره آبی، سوناماسه، کلاس آموزش خصوصی و عمومی شنا می باشد.  

در مجموعه ارم البرز انواع ماساژ با هزینه جداگانه با تیم حرفه ای موفق قابل ارائه می باشد. ماساژور با فشارهای ضعیف یا قوی به عضلات و مفاصل بدن برای کاهش درد و تنش اعمال ایجاد خواهد کرد و یک ماساژور شخصی است که برای ماساژ دادن آموزش دیده است. با خیال راحت بدون دغدغه از خدمات ماساژ ارم کرج بهره مند شوید چون آنچه که از یک ماساژ نیاز دارید برای شما فراهم می گردد.

تخفیف عالی استخر ارم کرج  را از دست ندهید به پیشنهاد پول تیکت فکر کنید و زمان را از دست ندهید. جهت اطلاع از سانس به سایت مراجعه نمایید پس از ثبت نام علاوه بر تخفیف استخر از تخفیفات خود سایت بهره مند گردید در حوزه استخرها تمامی اطلاعات را در سایت پول تیکت جستجو نمایید. اعتماد شما باعث سرافزاری ماست.

آدرس استخر ارم کرج : البرز- کرج- خیابان بی بی سکینه -روبروی کلانتری

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر ارم کرج، تخفیف های ویژه استخر ارم کرج، کارت تخفیف استخر ارم کرج، بلیط زنانه استخر ارم کرج، بلیط آقایان استخر ارم کرج، آدرس استخر ارم کرج، بلیط کودکان استخر ارم کرج، عکس استخر ارم کرج، ویدیوی استخر ارم کرج، قیمت بلیط استخر ارم کرج، تخفیف بلیط استخر ارم کرج هستید،می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر کرج باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر ارم کرج کجاست؟

    ماهدشت - خیابان بی بی سکینه -روبروی کلانتری - استخر ارم


    شماره تلفن استخر ارم کرج چند است؟

    026-37314085