استخر امیرالمومنین اصفهان

  • اصفهان- شهر اصفهان- بعد از ترمینال صفه- اتوبان شیراز-مجتمع دانشگاهی امیر المومنین
  • ۰۳۱-۳۶۱۲۲۶۵۱

خدمات مجموعه

رزرو بلیت برای این مجموعه در حال حاضر غیرفعال می باشد
بدون نیاز به چاپ بلیت
قابلیت کنسل کردن بلیت
بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

متاسفانه مشکلی در دریافت نظرات بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

برای ثبت دیدگاه باید ثبت نام نمایید، و یا از طریق لینک ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

از جمله استخرهای خصوصی در شهر بزرگ اصفهان در حوالی کوه صفه استخر امیرالمومنین است اگر به دنبال یک استخر خوب و بی نظیر با محیطی بهداشتی و آب تمیز هستید زمان را از دست ندهید به پیشنهاد پول تیکت فکر کنید و از مجموعه علی ابن ابیطالب اصفهان بهره مند گردید.

استخر بی نظیر امیرالمومنین صفه اصفهان دارای بهترین امکانات مفرح که شامل استخر آقایان، استخر بانوان، استخر کودکان، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، جای پارک مناسب، سانس آزاد، حوضچه آب سرد، اتاق ماساژ، بوفه، سیستم تهویه مناسب، حمام سنتی، کارتخوان، آموزش خصوصی و عمومی شنا، آموزش خصوصی نجات غریق، کافی شاپ، لوازم بدنسازی، فروشگاه لوازم ورزشی و رختکن می باشد. 

اگر نیاز به آرامش دارید، فکر می کنید روز کسل کننده ای را شروع کرده اید و دوست دار تغییر و تحول در خودتان هستید زمان را از دست ندهید یک مجموعه بی نظیر در شهر اصفهام که خوبی آن گردآوری با امکانات ورزشی و تفریحی و رفاهی در یکجا هست مجموعه ای بنام استخر سرپوشیده امیرالمومنین  است. 

در مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین که بابت ارگان نیروی زمینی سپاه پاسداران استان تهران است استخر عالی و محبوب واقع است که طرفداران بسیاری را دارد این استخر مخاطب بانوان و آقایان است برای اطلاع از سانس به سایت پول تیکت مراجعه نمایید و پس از ثبت نام از تخفیفات ما بهره مند گردید بدون نیاز به پرینت و معطلی از مزایای سایت استفاده نمایید.

نکته جالب توجه در استخر امیرالمومنین اتوبان شیراز اصفهان فضای لازم برای ویلچر در رختکن است که عزیزان معلول می توانند بدون دغدغه از این امکانات بهره مند گردند.

آدرس استخر امیرالمومنین اصفهان :  بعد از ترمینال صفه- اتوبان شیراز-مجتمع دانشگاهی امیر المومنین

پس اگر به دنبال برگ تخفیف استخر امیرالمومنین اصفهان، تخفیف های ویژه استخر امیرالمومنین اصفهان، کارت تخفیف استخر امیرالمومنین اصفهان، بلیط زنانه استخر امیرالمومنین اصفهان، آدرس استخر امیرالمومنین اصفهان، بلیط کودکان استخر امیرالمومنین اصفهان، بلیط آقایان استخر امیرالمومنین اصفهان، عکس استخر امیرالمومنین اصفهان، ویدیوی استخر امیرالمومنین اصفهان، قیمت بلیط استخر امیرالمومنین اصفهان، تخفیف بلیط استخر امیرالمومنین اصفهان هستید و می خواهید میهمان بهترین استخر در شهر اصفهان باشید، به جای درستی آمده اید در وب سایت پول تیکت همه چیز برای یک خرید ساده، به صرفه، امن و مطمئن فراهم است.

    استخر امیرالمومنین اصفهان کجاست؟

    اصفهان - بعد از ترمینال صفه- اتوبان شیراز-مجتمع دانشگاهی امیر المومنین


    شماره تلفن استخر امیرالمومنین اصفهان چند است؟

    031-36122651